Krajský přebor žáci starší 12. kolo 8.-9.11. 2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ ŽÁCI

NÝRSKU PŘIVEZLO Z VENKU  PÁTOU VÝHRU

Klatovští starší žáci absolvovali svůj letošní poslední zápas na hřišti venku v krásném blšanském fotbalovém areálu. Škoda jen že domácí pro utkání vybrali snad nejhrbolatější hřiště, které mají k dispozici a které značně poznamenalo celé utkání, nicméně favorit z Klatov svojí roli naplnil do puntíku.

Úspěšné byli nýrští žáci v Tachově kteří prokázali, že venku se jim daří, když z osmi zápasů zvítězili pětkrát.

Luby v posledním podzimním utkání na domácí půdě přivítali starší žáci soupeře ze Stříbra. Domácí znovu podali velmi dobrý výkon a zaslouženě zvítězili 6 : 2.

O třetí podzimní výhru usilovali doma sušičtí žáci, žel bez úspěchu. V klání se sousedem v tabulce z Plzně Košutky začali dobře. Získali dvoubrankové vedení a vše naznačovalo, že schyluje ze zopakování třetí výhry doma v poměru 2:0. Konec ale vyzněl ve prospěch hostů a  skóre 2:5 znamená ze strany Sušice další zklamání. To ostatně platí také o Horažďovicích, které si odvezly z Přeštic půltucet branek.

SUŠICE -  KOŠUTKA   2: 5 ( 2: 1)

Branky za Sušici :  F.Svoboda, Rauner. Rozhodčí Jan Jakš, 50 diváků.

Sušice držela krok téměř celý zápas.  Martin Kalný : "Dvakrat jsme vedli, soupeř musel dotahovat. Když už se schylovalo, že dáme branku na 3:2, trefil Skrbek hlavou břevno. Z protiútoku jsme obdrželi na 2:3. Pak už se nám hra a psychika rozpadla. "

FK BLŠANY - SK KLATOVY  1: 6 ( 0: 2)

Petr Ulrych

Hosté byli od samotného začátku lepší, ale nerovný terén jim byl velkým soupeřem a bránil přesné kombinaci. Přesto klatovští starší žáci vlastní neschopností neproměnili spoustu dalších šancí ke skórování, takže desítka byla tentokrát opravdu poměrně blízko.

Branky za Klatovy :   Hranáč 2, Shklyarskyy 2, Barborka,Šimek . Rozhodčí: Kvasnička, bez karet, diváků 30.

Sestava Klatov:  Mareš O., Berka, Baxa, Brant, Daněk, Partyngl, Trumpeš, Shklyarskyy, Šimek, Kolerus, Hranáč. Střídající hráči: Koliha, Hejduk, Bilíček, Kapusta, Mareš F.

START LUBY - STŘÍBRO 6: 2 ( 2: 1)

První branka padla ve 13. minutě, kdy přesnou přihrávku z levé strany od Sebastiana Maláta proměnil Zdeněk Krejčiřík. Na 2 : 0 zvyšoval Marek Böhm ve 23. minutě po přihrávce Martina Svobody. Hosté do konce poločasu dokázali snížit na 2 : 1, když Aleš Demeter povedenou střelou vymetl horní roh domácí branky. Ve druhém poločasu přidali domácí hned v úvodu další branku, když ve 39. minutě kopal trestný kop Matěj Pivoňka, brankář jeho střelu vyrazil a Víťa Maňas pohotově dorážel na 3 : 1. Hosté ale o 3 minuty později vstřelili kontaktní gól, který dal Sitay Erik a další velkou šanci nedokázali využít. Závěr utkání patřil ale znovu domácím. Ve 45. minutě unikl po levé straně Sebastian Malát, jeho přihrávku zachytil Tomáš Votava a střelou z otočky zvýšil na 4 : 2. Další branku přidal v 50. minutě Marek Böhm, kterému přihrával znovu Sebastian Malát. Na konečných 6 : 2  uzavřel v 59. minutě Pavel Flosman, kterému přihrával Martin Svoboda.

Za domácí nastoupili:  Gajdoš Kamil, Kaiser Ondřej, Štilip Jakub, Toman Petr, Böhm Marek, Černý Dominik, Pivoňka Matěj, Flosman Pavel, Svoboda Martin, Maňas Vít, Krejčiřík Zdeněk, Malát Sebastian, Votava Tomáš, Háša Martin a Kafka Filip.

Branky: 23. a 50. Böhm Marek,13. Krejčiřík Zdeněk, 39. Maňas Vít, 45. Votava Tomáš, 59. Flosman Pavel  -  34. Demeter Aleš, 42. Sitay Erik

Rozhodčí:Klička Jiří ; ŽK: 0 : 1;Diváků : 40 .

TACHOV - NÝRSKO 1: 5 ( 0: 3)

Ivan Pavlík

Hosté nedali v tomto utkání domácím šanci, prakticky je nepouštěli na svoji polovinu a o své výhře rozhodli již v 1. poločase. Nejdříve se trefil Valenta, a potom se krásně trefil z dálky Brož. Poločasové skóre uzavřel Pavlík, když další šance zůstaly nevyužity. V druhém poločase přidali hosté dvě branky a domácí jednu, což byla jejich jediná střela na branku za celé utkání.

Branky: 63. Čoka Erik - 11. Valenta Matěj, 19. Brož Michael, 23. Pavlík Jakub, 46.  Pukač Kristián, 66.  Nový Martin

Rozhodčí:  Valenta ;Diváků : 30.

TJ PŘEŠTICE – HORAŽĎOVICE  6: 0 ( 4: 0)