Krajský přebor dorostu starší 11 . kolo 1.-2.11. 2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ DOROST

POVINNÉ BODY ZŮSTALY DOMA

V uplynulém týdnu sehrál starší dorost SK Klatovy 1898 dvě soutěžní utkání. Nejdříve  v předehrávce 13. kola 28. října prohrál v Plzni s místními energetiky těsně 2:1. Po té o víkendu doma získal povinné tři body nad v tabulce posledním Horšovským Týnem. Před posledním podzimním utkání,  které hrají Klatovy na hřišti prvního celku tabulky v Domažlicích  si drží svěřenci trenéra Jána Gašpára stále reálné šance umístění na páté příčce tabulky a ta zajišťuje účast  mezi  nejlepšími  v boji o první až 5. místo . Po té kdy Klatovy prohrály s Domažlicemi doma 0:3 nemají na hřišti lídra co ztratit, mohou pouze překvapit.

Klikni zde       VÝSLEDKY – TABULKY – STATISTIKY – HRÁČI

KLATOVY - D. H. TÝN 7: 1 ( 4: 1)

Ján Gašpár

Branka vstřelená ve 4. min. Lyskem a vedení 1 : 0 nám dodalo až moc klidu. Síce herní kvalita byla na naší straně, dobře jsme kombinovali, vytvářeli si šance na zakončení, ale přicházela komplikace v podobě spalování vyložených šancí. Na druhou stranu dokázali jsme dát gól z ničeho ve 21.min. Pitlem, aniž by bylo patrné jak a čím skóroval. Až branka Harmadyho v 28. min. a vedení 3 : 0 již zřetelně dokumentovalo naší převahu nad soupeřem. Ve 43. min. Vavřička z nahodilého útoku snížil na 3 : 1, ale ještě do přestávky skóre v náš prospěch upravil Kapusta, kdy pěknou kombinační akci zakončil střelou bez přípravy. Druhý poločas se prakticky odehral na polovině hřiště soupeře, herně jsme dominovali a výsledkem bylo narůstající skóre až do závěrečné podoby. Vítězství mohlo být až dvouciferné, velké množství zahozených šancí mrzí.

Sestava: Schweigl - Kozák, Macháček, Čabrada, Urs - Kapusta, Kojan, Pitel Jakub, Lysek - Harmady, Šleis. Dále nastoupili  Křepel, Javorský, Vlček.

Branky: Lysek 2, Šleis, Harmady, Pitel, Kapusta, Vlček