Krajský přebor žáci mladší 11 . kolo 1.-2.11. 2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  ŽÁCI

SUŠICE BODOVALA NA HŘIŠTI DRUHÝCH DOMAŽLIC

V výsledků dalšího kola krajského přeboru mladších žáků má největší hodnotu ten, který dosáhli  mladšíci TJ Sušice. Přestože v prestižním utkání hraném v Domažlicích které,  bylo  přímým soubojem o druhé místo  zvládli vítězstvím na pokutové kopy domácí, je remíza velmi cenná a svědčí o kvalitách hráčů z města na Otavě. Nejvýraznějším výsledkem na sebe upoutal výhrou v derby v Horažďovicích Start Luby.

Klikni zde       VÝSLEDKY – TABULKY – STATISTIKY – HRÁČI

DOMAŽLICE - TJ SUŠICE  2:2 (1:1)  PK 5:4

Pavel Hrubec

První poločas se hostující hráči nemohli dostat do tempa a doháněli jednobrankový náskok soupeře. To se jim povedlo v závěru první poloviny utkání dorážejícím hráčem Ondřejem Míčkou. Druhá polovina byla ve stejném rytmu, když se domácí dostali opět do vedení a hosté předváděli stejný "špatný" výkon jako v prvním dějství. Na poslední dvě minuty vsadil trenér hostů na hru vabank se třemi útočníky a jedním obráncem a tento risk se vyplatil v podobě srovnávací branky. Skórujícím byl opět šťastný střelec Ondřej Míčka.

Trenér Pavel Hrubec : „ V penaltovém rozstřelu se přiklonilo, velmi spravedlivě, štěstí na stranu domácích, kteří svou kombinační hrou a přístupem podalo velice kvalitní výkon a zasloužený zisk bodů zůstal na domácí půdě.V příštím utkání budeme muset zlepšit nejen hru, ale i koncentraci jinak nemůžeme pomýšlet na vítězství.“

Branky za  Sušice: Míčka Ondřej  2

Sestava TJ Sušice: Aleš Václ, Michal Novák, Jonáš Krištof, Pavel Potužák, Štěpán Krůs, Jakub Papež, Ondřej Míčka, Jakub Müsli, Marek Podlipský, Josef Kadlec, Adam Pivetz, Lukáš Kolařík, Karel Harant.  Trenéři: Pavel Hrubec, Petr Kolařík

NÝRSKO - DOUBRAVKA 3:0 (:0)

V.Keřlík

První půle byla ve znamení hezké kombinační hry obou celků. Okula se dostala do nejméně 4x gólových šancí, ale nedokázala proměnit a když i soupeř zahodil šanci v poslední minutě první půle, začalo se ve druhé půli od nuly. Tady už domácí dokázali skórovat a potvrdit svoji herní i fyzickou převahu.

Branky : Tomáš Kmeť, Štěpán  Švec, Adam Bastl.  Rozhodčí: Jakš ;  Bez karet; Diváků:40

VEJPRNICE – KLATOVY   2:6 (2:1)

Josef Juraši

V kvalitním zápase z obou stran se domácí dostali úvodu do zaslouženého dvou gólového vedení, kdy s ledovým klidem proměnil své brejky Šteffler. Hosté z Klatov si totiž zápas spletli s vycházkovým výletem pro tří body. Po zásahu do sestavy se hra rapidně změnila. Klatovští pochopili, že bez důrazu, nasazení a častější koncovky nemají v dnešním zápase šanci a tak výrazně přidali na obrátkách .Zaslouženě do konce poločasu snížili. Několik dalších obrovských šancí zneškodnil výborný domácí brankář, domácí tak z velkého tlaku hostů vysvobodil až poločasový hvizd rozhodčího.

Druhá půle začala opět brejkem domácích, ale již překonaného brankáře Muknšnábla zastoupil na brankové čáře skluzem Petrželka, který zachránil Klatovy od další inkasované branky. Od této chvíle hosté zcela opanovali zápas. Po parádních kombinačních akcí vedené po obou stranách hřiště se začali prosazovat i střelecky, hattrickem Jílek a dvěma brankami Marek. Zápas se tak změnil v  zcela zaslouženou v exhibici týmu z Klatov.

Branky : 5´,10´Šteffler - 15´,45´,50´Jílek Petr,40´,58´Marek Lukáš,41´Kirpal Jakub

Rozhodčí: Nesvadba Karel, diváků  60.

Sestava Klatov: Muknšnábl, Petrželka, Kutka, Sojka, Jílek, Kirpal, Marek, Říha, Jiřík, Bejvl, Zemančík, Fiala, Kovářík, Jánský.

FK HORAŽĎOVICE - LUBY 2:10 (2:5)

Radek Pikhart

Hned v první minutě vymetl překvapivou střelou z 20m Sebík Malát šibenici  domácí branky a udal tak ráz celému utkání, které se odehrávalo za stálé převahy lubských hráčů. Horažďovicím se podařilo v závěru prvního poločasu snížit dvěma brankami na 2:5, v druhém poločasu ale Luby přidaly další branky až na konečných 2:10.

Branky: Hais Daniel 4, Kaiser Daniel 3, Malát Sebastian 2 a Pretzelmayer