IV. TŘÍDA - skupina B 11 . kolo 1.-2.11. 2014

IV. TŘÍDA – skupina  B

DERBY ROZHODLA BRANKA  Z PENALTY

Ještě pět minut před koncem sobotního derby Kvasetice-Plánice žila naděje pro Sokola Kolinec na teoretickou možnost přezimování v čele tabulky IV. třídy sk. B. Nakonec ale přišlo rozluštění a vše dopadlo nejlépe jak mohlo pro lídra tabulky Sokol Plánice.Ten  dostal šanci v 85. minutě za bezbrankového stavu skórovat z pokutového kopu, kterou také využil.  Ve prospěch Plánice hrála  nedělní překvapivá prohra  Kolince v Pačejově pod kterou se podepsal hattrickem Miroslav Šmrha ml. a tak bude  lídr tabulky IV. třídy sk. B přes zimu odpočívat s náskokem tří bodů. Je to ale pouze polovina ušlé cesty. Ta druhá rozhodující na jaře může být ještě hodně trnitá. Příkladem může být třeba právě poslední kolo, ve kterém poslední Soběšice v Hrádku zaskočily domácí rezervu Svatoboru ziskem bodu, nebo výsledkově stále se lepšící H.M.Boží , které prohrály na hřišti favorizovaných N. Hor brankou z páté minuty tohoto duelu. Klíčovým zápasem jara může být z pohledu postupových nadějí, které má minimálně mimo Kolince ještě Sokol N. Hory, ale také Kvasetice může být hned úvodní jarní kolo ve kterém Plánice čeká duel  na hřiště třetího celku v Nalžovských Horách !

Klikni zde       VÝSLEDKY – TABULKY – STATISTIKY – HRÁČI

SUŠICE C - CHANOVICE B  1:1(1:1) PK 4:3

Rozhodčí:  26.Hanula David - 24.Šlehubr Milan.  Rozhodčí Bala Petr, ŽK 2:2, diváků 50.

VEŘECHOV - MYSLÍV  2:0 (1:0)

Branky: 21. Hrůša Jan, 62. Želíska Jan.  Rozhodčí Mácal Roman, ŽK 0:1, diváků 30.

KVASETICE - S. PLÁNICE 0:1 (0:0)

Karel Pohanka

Zápas Kvasetic s Plánicí byl skutečným derby s velkým "D". Utkání, které bylo naprosto krásy prosté, se neslo v duchu husté atmosféry a rivalita byla cítit ze všech stran. Rušno bylo jak na hřišti, tak i mimo něj. V zápase nebylo k vidění skoro žádné pohledné akce a 100 přítomných diváků sledovalo spíše tvrdou bitvu o čest. Utkání bylo plné ostrých osobních soubojů, důrazu a tvrdosti. Hráči Kvasetic se dostali do své největší šance hned z kraje zápasu, kdy míč na brankové čáře zastavil na poslední chvíli Vlček, další velké šance již k vidění ze strany Kvasetic nebyly a střely ze střední vzdálenosti s přehledem zalepil do svých rukavic Pavel Greguš. To samé platilo i na druhé straně, když sérii střel zpoza vápna domácí golman vytěsnil mimo svou svatyni. Do největších šancí zápasu se dostali v druhém poločase Lukáš Plánička a Rudolf Kohout, kteří byli při svých střeleckých pokusech zastaveni brankovou konstrukcí. O osudu utkání tak rozhodla až penalta z 85. minuty, kdy byl ve vápně faulován Kohout. Sám faulovaný hráč se postavil k pokutovému kopu a s přehledem jej proměnil. Obě mužstva do zápasu vložila všechnu svou čest, zodpovědnost a sílu a utkání se určitě řadí mezi nejrušnější zápasy sezóny. V nelehké pozici byl rozhodčí Stach, který byl během utkání pod obrovským tlakem, který však dokázal ustát a potvrdil své kvality v podobě nadstandardně odřízeného zápasu.

Branky:  85. Kohout Rudolf (PK). Rozhodčí Stach Vladislav, ŽK 2:2, diváků 100.

N. HORY - H.M.BOŽÍ  1:0 (1:0)

Branka: 9. Vaněk Luděk. Rozhodčí Jan Veverka, Ž 1:0, diváků 50.

PAČEJOV B - KOLINEC  4:0 (3:0)

Podzimní derniéra pačejovskému béčku vyšla a favorita z Kolince domácí dokonale zaskočili. O svém vítězství rozhodli už v prvním poločase, kdy vstřelili tři branky. Po změně stran se hosté zlepšili, ale dvaapadesátiletý Jarda Kučera v  brance doslova čaroval a vychytal zaslouženou nulu. Střelecky se zaskvěl  především Míra Šmrha, autor klasického hattricku. Autorem úvodní branky byl Fanda Kába. Slušně hrané utkání  před 60 diváky řídil Roman Mácal.

Sestava Pačejov: Kučera J. –  Ticháček P. -  Lávička P. – Kopáček D. -  Hora J. – Šmrha M. – Kodýdek J.  -  Hlůžek V. – Kába F. - Königsmark D. – Cikán J. Střídali:  Jakab P., Suda V.

Branky: 8. Kába František, 21., 25., 76. Šmrha Miroslav

Rozhodčí Mácal Roman, ŽK 0:1, diváků 50.

HRÁDEK B - SOBĚŠICE  2:2 (1:1) PK 6:5

Branky: 43. Holeček Václav (PK), 67. Mareš Karel - 23. Čech Martin, 62. Pohořal David. Rozhodčí Lojík Václav, ŽK 0:1, ČK 0:1 (57. Hanuš Karel 2 ŽK), diváků 50.