1.B TŘÍDA skupina B 11 . kolo 1.-2.11. 2014

1.B  TŘÍDA  - SKUPINA B

CHANOVICE A STRÁŽOV PŘED VZÁJENÝM DUELEM ZBOHATLY

Střídavé úspěchy dosáhly v 11.kole 1.B třídy  týmy z Pošumaví. Tentokráte byl ve hře pouze čtyřlístek, neboť po odstoupení rezervy FK Horažďovice  každé kolo z tohoto důvodu postupně v průběhu další části 1.B třídy vždy jeden tým pauzíruje. Tentokráte to vyšlo na Měčín a možná, že svěřencům trenéra Stanislava Skaly odpočinek napomůže v posledních dvou kolech k co největšímu bodovému zisku.  O ten budou usilovat po úspěšném tomto kole také Strážov a Chanovice, nicméně v dalším kole to určitě nebude pro oba maximum, neboť se o body oberou ve vzájemném duelu ve Strážově. Nejtěžšího soupeře, lídra tabulky a současně i úspěšného nováčka měla doma Dlouhá Ves. Nebyl to soupeř nad síly Tatranu, jenomže když ale ani nedokážou jeho hráči proměnit penaltu, pak dva střelecké úspěchy hostů z Plzně  Košutky stačily na tři body i na udržení prvního místa. Pozitivním jevem posledních kol je to, že se čelo tabulky již týmům z Pošumaví nevzdaluje.  Dvě kola před koncem jsou  šestý Strážov, sedmé Chanovice a společně s nimi také osmý  Mochtín, který si doma poradil s o body kontumačními výsledky oškubaným Sokolem Blovice za sebou poskládány ve středu tabulky . Ta je hodně vyrovnaná a stačí dvě další kola a vše to může být zase jinak.

Klikni zde       VÝSLEDKY – TABULKY – STATISTIKY – HRÁČI

DLOUHÁ VES - KOŠUTKA PLZEŇ  0:2 (0:1)

P. Beránek

Domácí po několika neproměněných šancích a neproměněné penaltě nedokázali vývoj vyrovnaného zápasu změnit.

Branky: Forejt 2. Rozhodčí: Velíšek, ŽK:3:2, diváků  80.

ŠTĚNOVICE - SK STRÁŽOV 3: 3 ( 2: 3)  PK 2:4

Petr Presl

Na branky bohaté utkání viděli diváci ve Štěnovicích, když v prvních 28. minutách viděli pět branek a velmi zvláštní vývoj utkání. Hosté vedli bleskově už od 2. minuty po brance Aleše Presla. Domácí srovnali nedlouho poté z PK na 1:1. Hosty znovu do vedení poslal hosty Aleš Presl po samostatném nájezdu na brankáře. Třetí branku Strážova přidal hlavou Jirka Hosnedl. Strážov si zasloužil za svůj výkon odvézt ze Štěnovic i plný bodový zisk, ale proti byl po poločasové přestávce kromě domácích hlavně rozhodčí Rimprich, který po bezchybně řízeném prvním poločasu v tom druhém už neřídil utkání objektivně a dovedl domácí k remíze. Penaltový rozstřel přinesl bod navíc zaslouženě strážovským hráčům, kteří se v něm na rozdíl od domácích nemýlili.

Branky: Volf  2 -  2. a 25. Presl A.,  28. Hosnedl J.

Rozhodčí: Rimprich, ŽK 3:3, diváků 90.

Sestava  Strážov :  Javorský M., Čížek V., Janka L.,  Franc J., Michel J., Hosnedl J., (70.Šlegl M.), Kološ D., Faltín T., Denk M., Mayer B., Presl A.

HAAS CHANOVICE - FK ŽÁKAVA  3: 1 ( 1: 1)

Jiří Štěrba

Domácí nutně po dvou porážkách potřebovali zabodovat, ale lépe začali hosté. Po rozebrání a přečíslení domácí obrany se zblízka trefil hostující Drugda. To běžela osmá minuta. Tato branka povzbudila domácí a hned bylo před brankou soupeře horko. Ve 23 minutě srovnal skore hlavičkou Polena Michal. Druhý poločas začal pro domácí úspěšně. V 48 minutě se z TK trefil nádherně Lukáš Černohorský. Hosté dále zlobili z brejků a

obrana domácích i někdy se štěstím odolávala. V 67 minutě po narážečce před vápnem

hostů vstřelil svou druhou branku Michal Polena. Hosté bojovali ale do větší šance se nedostávali. V 84 ´minutě po úmyslném podkopnutí domácího hráče dostal červenou

kartu hostujíc í Nekola. Domácí potom zápas v pohodě dovedli k velmi důležitému vítězství. Pískal výborný rozhodčí Pena Miroslav.

Branky: 23. a 67. Polena Michal, 48. Černohorský Lukáš -  8. Drugda Lukáš,

Rozhodčí : Pena Miroslav, ŽK 2:2, ČK 0:1 (84. Nekola) , diváků 90.

Sestava domácích: Soukup Karel, Šulc Jiří, Prýmas Jaroslav, Chalupný Jakub /84"Polena Martin/, Soukup Petr, Srb Ondřej/69"Klásek Jakub/, Šebek Jan, Polena Michal/88"Petřík Jiří/, Ladman František/86"Pavlovský David/, Polena Josef, Černohorský Lukáš.

MOCHTÍN - S. BLOVICE 3: 2 ( 2: 2)

Šot Karel

Domácí Mochtín vybojoval tři cenné body se silným soupeřem. Hrál se oboustraně kvalitní fotbal, diváci viděli pět branek a spoustu dalších golových šancí na obou stranách. Mochtín vedl od 5.minuty golem kapitána Jiřího Dolejše, ale již o tři minuty později to bylo již 1:1, když srovnával Jan Rous. Pak měli domácí dvě velké šance na navýšení skore, ale nevyužili je a tak přišel trest. Dlouhý pas za beky  našel ve 23.minutě rychlonohého Jana Rouse, který poslal Blovice do vedení 2:1. Mochtín znovu zabojoval, odměnou mu byla krásná branka Zdeňka Pláničky, který se ve 32.min. dělovkou ze 25 m přesně trefil k tyči - 2:2. Ve II.poločase měli domácí více ze hry a v 74.minutě rozhodli zápas. To se vydal na výlet stoper Jakub Bejvl, přesně načasoval přihrávku na rozběhnutého Jiřího Dolejše a ten se nemýlil. Přízemní střelou překonal golmana hostů Viktora Hudáka, Mochtín vedl 3:2 a těsnou výhru udržel.

Branky: 5. a 74. Dolejš J. , 32. Plánička – 8. a 23. Rous . Rozhodčí Lukáš Kříž z Horní Břízy, ŽK 3:2, diváků 80.