Divize 13 . kolo 1.-2.11. 2014

DIVIZE MUŽI - skupina A

KRIZE SUŠICKÉHO TÝMU POKRAČUJE

Aby v jednom divizním kole na dvou hřištích v Klatovech a Sušici viděli diváci celkem jedenáct branek, tak to se zase tak v Pošumaví často stávat nebude. Méně radostné je již to, že deset z těchto branek padlo do sítě domácích, z toho devět do svatyně Sušice !

Spojitost s touto bilancí je v případě Klatov čisté náhodná. Náhodné ale není fakt, že ani v městě pod Černou věží nezažívají v průběhu podzimu příznivci domácího týmu žádné střelecké hody. Klatovy se mohou sice právem pyšnit, že mají nejlepší obranu v divizi, která dosud inkasovala pouze dvanáct branek, ale také tím, že mají nejhorší útok, dokonce o branku horší než poslední Sušice! Možná, že si oba divizní týmy z Pošumaví branky schovávají pro návštěvníky vzájemného derby, které se hraje za necelé dva týdny v posledním podzimním kole!

Klikni zde       VÝSLEDKY – TABULKY – STATISTIKY – HRÁČI

SK KLATOVY 1898 - ZVVZ MILEVSKO 1:1 (0:0) PK 3:5

Milan Janda

Utkání začlo jako vždy před domácím publikem ospale. Na těžkém terénu se nedařila kombinace, a tak se čekalo kdo udělá první chybu. Branku soupeře jsme ohrožovali především střelami za hranicí pokutového území, když se nejprve zastřeloval Krejčí nebo Lukeš. Jenomže hostující brankář vždy předvedl dobrý zákrok a míč vyrazil na rohový kop. Po stranách se v prvním poločase prosazoval zejména Butnaru, jenomže jeho akcím chyběla lepší finální přihrávka. Druhý poločas nabídl nejprve branku Krejčího, který v 55.minutě otevřel skóre zápasu a poté nešťastný moment, kdy hlavní rozhodčí zápasu zapískal pokutový kop pro Milevsko. Ten v 67´minutě Komárek proměnil a klatovský tým tak dostal branku po dlouhých 465 minutách. Poté Klatovy přitlačily soupeře k jeho bráně a ten hrozil z rychlých brejků. Vedení na svoji stranu strhly Klatovy pět minut před koncem, kdy jeden z hráčů dotlačil hrudníkem balón za čáru. K údivu všech si ale asistent rozhodčího přivolal hlavního sudího a poradil mu, aby odpískal hru rukou. V pokutových kopech byli štastnější hosté, a tak si odváží dva body.

Sestava: Rojík - Sýkora, Janda, Žáček, Lukeš - Meszároš, Matějka Daniel - Butnaru, Jůda, Kadlec - Krejčí . Střídali: Herman, Gyorgy, Procházka, Veselka

Branky: Krejčí (PK).

Trenéři: Krejčí, Dlesk

SUŠICE – HOŘOVICKO   0:9 (0:6)

Vratislav Krulich

Více než tři stovky diváků dorazilo na sušický stadión s nadějí, že domácí konečně zabodují naplno a dotáhnou se na své konkurenty v boji o záchranu. Opak byl pravdou. Po dvou minutách sušičtí prohrávají o dvě branky a po půl hodině hry je vlastně po zápase - 0 : 4. Co je platné, že domácí dřeli celých devadesát minut - jejich hra byla zcela bez efektu. Vždyť za celý zápas si nedokázali vytvořit brankovou šanci. Co je platné, že po většinu zápasu se tlačili před hořovickou branku, když pak přijdou školácké chyby v defenzívě a umožní tím smrtící brejky hostům. Za zmínku již jen stojí, že do branky domácích musel za vykartovaného Gilla a zraněného Jarolíma nastoupit brankář Ludvar, pro kterého to byla krutá premiéra v divizním týmu. Ale to domácí neomlouvá, takový je fotbalový život. Sušická defenzíva místo toho aby nováčkovi pomohla, tak mu připravila kruté chvilky. Sušičtí mladíci nezapomněli hrát fotbal, ale musí se v závěru podzimu vyrovnat s pošramocenou psychikou….

Branky: 1´ a 60´ Tomáš Srp, 2´ a 40´ Jaroslav Štěpnička, 25´ Jan Bežó, 27´ Ondřej Vrabec (PK), 43´ Antonín Rampa, 55´ Tomáš Šebek a 83´ Václav Šebek

Rozhodčí: Zbyněk Cupl - Marek Janoch, Zuzana Špindlerová.  Diváků:   350

Sestava TJ Sušice: Jan Ludvar, Ondřej Skrbek (75´ Pavel Hubáček), Martin Krejčí, Lukáš Kodýdek (63´Marek Budil), Jakub Melka (32´ Petr Matějka), Tomáš Linhart (70´ Václav Jech), Miroslav Vrhel, František Hrach, Radek Kočí, Jakub Szedmák a Tomáš Fuchs.