Krajský přebor dorostu mladší 10. kolo 25.-26.10. 2014

DOMÁCÍ ZAVÁHÁNÍ  VENKU NAPRAVILI

Mladší dorost Klatov  , kteří se museli doma s Tachovem o body dělit svoje klopýtnutí v odvetě napravili  a získali očekávaný plný počet bodů.

TACHOV – KLATOVY 2: 3 ( 0: 1)

Martin Janda

Na půdu posledního Tachova vyráželi mladší dorostenci bez několika hráčů (Zedek, Kaas, Šleis, Knap, Vlček) a s vědomím, že doma se rozešli s tímto soupeřem smírně po výsledku 2:2. Zápas v Tachově se ale hrál na jednu branku. Jenomže šance Skýpaly vychytal skvělý domácí brankář, ten si poradil i s nájezdem Pivoňky a střelou Petelíka. Když už ho Kapusta překonal, zastoupila jej tyč. Přesto se podařilo Pivoňkovi dvě minuty před odchodem do šaten využít nahrávku od Sojky a poslat Klatovy do vedení. Druhý poločas mohli nevyužité šance mrzet. Domácí otočili skóre zápasu na 2:1 a dlouho se bránili. Vyrovnání zařídil po přihrávce Kapusty Sojka. Když už se zdálo, že zápas skončí stejným výsledkem jako na Rozvoji, promluvil do konečného skóre opět Pivoňka a zařídil tři body pro svůj tým.

Sestava: Šít - Křepel, Sojka, Bošek, Marek - Petelík, Kapusta, Skýpala, Šobek, Pivoňka, Benda. Střídali: Javorský, Bouberle

Branky: Pivoňka 2, Sojka