Krajský přebor dorostu starší 10 . kolo 25.-26.10. 2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ DOROST

Krajský přebor  starší dorost – aktuální výsledky

DOMA  VYSOKÁ VÝHRA V TACHOVĚ PŘIŠEL BODOVÝ PŮST

V odvetném utkání základní části krajského přeboru staršího dorostu  Klatovy  neuspěly. Je to překvapivé zvláště po té, kdy první duel doma s tímto soupeřem vyhrály vysoko 13:2 !  Každá i tato jednobranková prohra s Tachovem může v konečném účtování chybět, neboť po odehrání základní části (každý s každým) se tabulka rozdělí. Prvních pět mužstev, dle počtu bodů starších dorostenců, si zahrají o prvenství v soutěži. Zbytek bude hrát o šesté až desáté místo. Do konce základní části chybí šest kol, na podzim tři a další tři základní části  KP  se budou dohrávat v úvodu jarní sezóny a Klatovy mají na to, aby si minimálně průběžné páté postupové místo mezi nejlepší udržely.

TACHOV – KLATOVY 1: 0 ( 1: 0)

Martin Janda

Nejrychlejší branku soutěže mohl dát Harmady, kterého dlouhým nákopem oslovili ihned po rozehrávce jeho spoluhráči. Jenže sám před brankářem volil přihrávku, která nakonec nenašla adresáta. A tak jedinnou branku utkání dali v sedmé minutě domácí, když hostující obrana chybovala v rozehávce. Klatovská hra byla plná nepřesností a nervozity. Fotbal se začal hrát až posledních dvacet minut, kdy si největší šanci na vyrovnání vytvořil Harmady, ale brankář jeho střelu vyrazil.

Sestava: Schweigl - Macháček, Čabrada, Lysek, Bláha - Urs, Kojan, Pitel, Javorský - Harmady, Kozák. Střídali: Šít, Křepel, Kapusta