Krajský přebor žáci mladší 10 . kolo 25.-26.10. 2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  ŽÁCI

KP mladších žáků – aktuální výsledky

MLADŠÍ ŽÁCI KLATOV JSOU BLÍZKO OD VSTŘELENÍ VSTŘELENÉ BRANKY

Bezkonkurenční je podzimní putování lídra tabulky KP mladších žáků SK Klatovy 1898. Svěřenci trenéra Josefa Jurašiho vládnou krajskému přeboru nejen bez ztráty bodu, ale imponují i velkým množstvím vstřelených branek. Po 12. kole jich mají na svém kontě 92 a je v dalších třech zbývajících kolech velký předpoklad, že překonají na podzim metu sté branky! Pravděpodobně by k tomu mohlo dojít když ne v následujícím zápase kvalitního soupeře ve Vejprnicích spíše v dalším klání které je čeká v předposledním kole v Blšanech.  Vedle Klatov v e 12.kole potěšila po pěti kolech opět výhra Startu Luby , dařilo se  Nýrsko v Přešticích  kde vyhrálo na penalty a Sušice doma prodloužila vítěznou  sérii  šesti utkání za sebou ve kterých čtyřikrát získala plný počet bodů   a dvakrát za výhru na pokutové kopy získala dva body.

STŘÍBRO - SK KLATOVY 1:10 (1:6)

Josef Juraši

Hráno v obráceném pořádí na UMT ve Stříbře.

Branky : 11´Kolena - 1´Sojka,9´ 30´Fiala,14´ 53´Kirpal,26´,42´Kutka, 26´Marek, 50´Zemančík, 56´Jílek

Rozhodčí: laik, hráno bez karet, diváků 40.

Sestava Klatovy:  Muknšnábl,Bejvl,Jánský,Burcal,Sojka,Jílek,Kirpal,Marek,Doan,Kutka,Říha, Kovářík,Zemančík,Fiala

SMÍCHOV PLZEŇ - HORAŽĎOVICE  1: 3 ( 1: 1)

Podrobnosti nehlášeny.

START LUBY - ZČE PLZEŇ  4: 2 ( 2: 2)

Radek Pikhart

Branky: Doubek Martin 2, Malát Sebastian a Panuš Adam. Lubští mladší žáci začali utkání o body v KP tradičně nesoustředěně a po 10 minutách prohrávali po chybách v defenzivě 0:2. Teprve až potom se po změnách v rozestavení hráčů "probudili" a byli až do konce zápasu jasně lepším týmem, když chvílemi zatlačili hosty do hluboké defenzivy. Obrat v utkání začal brankou Sebíka Maláta z přímého kopu, tentýž hráč o několik minut poté ale dokázal z nařízené penalty přestřelit branku. Martin Doubek se už ale nemýlil a srovnal skore do poločasu na 2:2. Po změně stran to byl opět Martin Doubek, který po úniku z levé strany strhl vedení na stranu Lub. Skore uzavřel na konečných 4:2 výborně hrající Adam Panuš.

TJ PŘEŠTICE - NÝRSKO  1: 1 ( 0: 1) PK 5:6

V.Keřlík

Okula se dostala do vedení hned na začátku utkání po přímém kopu Jarka a za tohoto stavu se dohrál celý poločas. Ve druhé půli byl očekávaný tlak domácích korunován zaslouženým gólovým úspěchem a za remízového stavu bojovala obě mužstva o vítězství až do konce zápasu, ale když ani jedno neproměnilo své šance, kopaly se pokutové kopy, v nichž byla úspěšnější Okula.

Branka za Nýrsko  : Marek Jarko

TJ SUŠICE - NEPOMUK  3: 3 ( 3: 1) PK 4:3