Krajský přebor žáci starší 10 . kolo 25.-26.10. 2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ ŽÁCI

KP starších žáků – aktuální výsledky

RADOST V LUBECH A SUŠICI, ZKLAMÁNÍ V KLATOVECH

Dvanácté kolo krajského přeboru starších žáků přineslo radost v Lubech, kde se domácím podařilo zvítězit nad favorizovaným soupeřem z Přeštic, zklamání pak jsou po tomto kole v Klatovech. Pro  Luby je to již třetí vítězství doma za sebou v utkáních ve kterých neinkasovaly ani branku. Pro druhé v tabulce Klatovy prohra na umělce ve Stříbře s domácím Baníkem to znamená komplikaci na cestě za obhajobou dvojnásobného prvenství v posledních dvou ročnících KP. Sušice po remíze s Blšany opět bodovala, tentokráte na podzim podruhé na sebou neinkasovala a výhrou nad Nepomukem a v závěru podzimu naznačila blýskání týmu na lepší časy.

STŘÍBRO -  SK KLATOVY  3: 1 (1:0)

Petr Ulrych

Utkání se kvůli silně podmáčenému klatovskému trávníku hrálo v obráceném pořadí na krásné stříbrské umělce. Domácí začali aktivně a klatovští hráči byli zbytečně zakřiknutí a zaslouženě brzy inkasovali. Pak si však dokázali vytvořit několik jasných šancí, které však nedokázali proměnit a to bylo důležité pro konečný výsledek, protože po přestávce domácí přidali po hrubých chybách klatovských hráčů další dvě branky. Klatované další své šance trestuhodně zahodili a branka 5 minut před koncem už nic neřešila.

Rozhodčí: laik , diváků  30, bez karet.

Branky: Demeter 2, Žíla - Brant

Sestava Klatovy :  Mareš O., Hejduk, Daněk, Brant, Berka, Partyngl, Koliha, Shklyarskyy, Šimek, Kapusta, Barborka;  střídající hráči: Jílek, Javorský

SMÍCHOV PLZEŇ - HORAŽĎOVICE  2: 2 ( 1: 2) PK 5:4

START LUBY - ZČE PLZEŇ 2: 0 ( 2: 0)

Domácím hráčům proti favoritovi vyšel začátek utkání, když už ve 2. minutě utkání se po standardní situaci dostal k odraženému míči Matěj Pivoňka a jeho přesně umístěná střela znamenala vedení 1 : 0. Domácí dál hráli s chutí a nasazením a hosty ze ZČE Plzeň tím dokonale zaskočili. V 10. minutě utkání vybojoval míč Radek Mužík, poslal ideální přihrávku na Sebastiana Maláta, ten utekl hostující obraně a s přehledem zvýšil na 2 : 0. Do konce poločasu už žádný gól nepadl a tak se do kabin odcházelo za stavu 2 : 0 pro domácí. Do druhé půle nastupovali hosté s cílem zatlačit domácí hráče do defenzivy a srovnat skóre utkání. Byli kombinačně lepší, ale domácí svým nasazením a důrazným napadáním nutili soupeře k chybám a obrana společně s brankářem fungovala na jedničku a soupeře do žádných vyložených šancí nepustila. Všichni hráči domácího družstva se tak svým dobrým výkonem zasloužili o překvapivou výhru 2 : 0.

Branky: 2. Pivoňka Matěj, 10. Malát Sebastian.  Rozhodčí:           Pressl Václav, ŽK: 1:2, diváků 50.

Sestava domácích: Schejbal David, Gajdoš Kamil, Kaiser Ondřej, Toman Petr, Böhm Marek, Černý Dominik, Flosman Pavel, Pivoňka Matěj, Svoboda Martin, Maňas Vít, Krejčiřík Zdeněk, Malát Sebastian, Votava Tomáš, Mužík Radek, Kesner Daniel a Kafka Filip.

TJ PŘEŠTICE - NÝRSKO  3: 0 ( 1: 0)

Ivan Pavlík

Hosté pokračovali v matných výkonech z posledních 2 týdnů a nadšeně bojující domácí toho využili a zaslouženě vyhráli.

Branky: 33´, 54´, 65´ Jánský Matyáš

Rozhodčí: Kafka Václav ;bez karet, diváků 50.

TJ SUŠICE - NEPOMUK  2: 0 ( 2: 0)