1.B TŘÍDA skupina B 10. kolo 25.- 26. 10.2014

1.B  TŘÍDA  - SKUPINA B

1.B třída – aktuální výsledky

TRAGICKÝ TÝDEN PRO BLOVICE – DOMA JE DORAZILA DLOUHÁ VES

Ve velice svízelné situaci se nacházely dosud na podzim v tabulce velmi úspěšné, třetí v tabulce Blovice. Nejdříve po zasedání sportovně technické komise Plzeňského KFS se dozvěděli v Blovicích o tom, že jim byly vyhlášeny kontumační výsledky pro neoprávněný start jejich hráče (nebyl členem FAČR)  tak, že v tabulce Blovice jim ze 16 bodů zůstaly tři a klesly v tabulce na poslední místo. To ještě netušili v Blovicích, že se na ně řítí další pohroma, když je v tomto kole doma dorazila výhrou na jejich hřišti Dlouhá Ves! Po třech předešlých třech kolech , které byly ve znamení  bodového půstu se zadařilo opět Sokolu Měčín a hádejte kde? Na bod dosáhli Měčínští opět jako tradičně na hřišti venku. Měčín překvapil tentokráte největšího favorita a lídra tabulky  Sp. Poříčí .

SPÁLENÉ  POŘÍČÍ - MĚČÍN   2: 2 ( 1: 2) PK 3:1

Evžen Veselý

Jako již po několikáté hráči Měčína podali na hřišti soupeře kvalitní výkon.  V 8.mim  krásnou střelou Jan Klíma otevřel skoré utkání a dostal hosty do vedení.  Nápor hostů pokračoval a v 30 min navýšil skoré Martin Malán. V 44.min domácí po tečované střele snížili na 1-2. V prvním poločase se hrál velmi kvalitní fotbal kdy Měčín byl velmi aktivní. Ve druhém poločase bylo již utkání vyrovnané  a v 93 min po zbytečném faulu domácí z

trestného kopu upravili na 2 - 2. V závěru utkání hosté svoji nedisciplinovaností zbytečně  přišli o tři body Dobrý výkon odvedl v týmu hostí Martin Malán.

Branky: 44. Brudna, 93. Šefl – 8. Klíma, 30. Malán; ŽK: 1:2, diváků 120.

Utkání řídil s přehledem rozhodčí Čermák, který domácím v 75 min odpustil PK po faulu na pronikajícího Jana Duchka.

Sestava Měčín :  Šlajch Radek, Bureš Karel , Krotký Zdeněk, Štampach, Krotký Jarda, Malán, Duchek Petr (60. Duchek Jan), Šindelář, Šlais(80. Čejka Martin), Klíma, Čejka Lukáš.

BLOVICE - DLOUHÁ VES  0: 1 ( 0: 0)

Petr Pechek

V zápase dvou posledních týmů tabulky potřebovali oba soupeři nutně bodovat. Do utkání vstoupili lépe domácí, ale jejich největší šanci prvního poločasu  dokázal brankář Kodýdek reflexivně vyrazit na roh.

Postupem času se osmělili i hosté, ale Švec nedokázal v tísni přehodit blovického gólmana. Zbytek první části se odehrál bez větších příležitostí a do šaten se tak šlo za bezbrankového stavu. V druhé půli byli překvapivě aktivnější a nebezpečnější hosté, kterým se poměrně dobře dařila kombinační hra. Hráči Dlouhé Vsi si dokázali vypracovat několik velmi slibných možností, které se ale dlouho nedařilo využít. Jediný

gólový moment tak přinesla až obrovská chyba domácího brankáře v rozehrávce, po které ho přesným lobem z 25 metrů překonal střídající František Blažek. Závěrečná desetiminutovka se hrála za místy až drtivého tlaku domácích  Blovic. Hostující obrana však tomuto tlaku dokázala odolat i díky dvěma vynikajícím zákrokům pro tento zápas druhého gólmana Hanzla, který přišel na hřiště 15 minut před koncem za zraněného Kodýdka. Ze zápasu, který s přehledem odřídil pan Orlík, si tak Dlouhá Ves odvezla trochu nečekané, ale o to cennější tři body.

Branky: 70. Blažek František ; ŽK: 2:3, diváků 80.  Utkání řídil výborný rozhodčí Orlík.

Sestava D. Vsi: Kodýdek (Hanzl) - Kopa, Krůs, Sperl, Goby - Trčan, Pechek, Kulhánek, Mirvald (Blažek) - Švec, Hubený

SK STRÁŽOV - K.CHLUMČANY   2:1 (2:0)

Petr Presl

Strážov předvedl v prvním poločase velmi dobrý výkon, který okořenil dvěma brankami ze standardních situací. První branku zaznamenal přesnou hlavičkou Aleš Presl už v 11.minutě po ideálně zahraném rohu Davidem Kološem. Druhou pak přidal z PK naopak David Kološ , který využil příležitost po sražení Aleše Presla v pokutovém území soupeře. Domácí měli celý první poločas hru a vývoj zápasu ve své režii a předváděl také pěkné kombinační akce, z nichž se rodily i další šance ke zvýšení skóre zápasu. Diváci se těšili na stejný obraz hry ve druhém poločase, ale bohužel se nedočkali navýšení počtu vstřelených branek v sítí Chlumčan, naopak po zaváhání domácí obrany hosté z brejku snížili a zbytek utkání už přinesl jen nervózní a velmi nepřesnou dohrávku s minimem pěkných fotbalových okamžiků na obou stranách. Spokojeni jsou strážovští tentokrát s plným bodovým ziskem a hrou v první části, která splňovala představy jak trenéra, tak diváků na hřišti.

Branky: 10. Presl Aleš, 28. Kološ david (PK) - 77. Šimána Pavel. Rozhodčí Schwarz Petr, ŽK 0:1, diváků 90.

Sestava SK Kovodružstvo Strážov: M. Javorský – J. Michel, L. Janka, V. Čížek, M. Denk – D. Kološ, J. Hosnedl (72. J. Franc), O. Uruba, T. Faltín – A. Presl (90. M. Šlégl), B. Mayer (58. K. Mundl).

KOŠUTKA PLZEŇ - HAAS CHANOVICE  2: 1 ( 1: 1)

Jiří Štěrba

Branky: Kovařík, Trnka – 5. Polena Michal; ŽK: 2:1, diváků 80.

Sestava Chanovice : Soukup Karel, Šulc Jiří, Prýmas Jaroslav, Chalupný Jakub, Soukup Petr, Srb Ondřej/78" Melka Vojtěch/, Šebek Jan(ŽK), Rada Lukáš, Polena Michal, Ladman František, Polena Josef.

OSTATNÍ VÝSLEDKY :

Žákava -  Štěnovice   6: 2 ( 3: 1)

Branky: Huňáček 3, Dragda, Silovský, Zoubek - Boček, Hořejší; hráno bez karet, diváků 80.

St. Smolivec -  Přeštice B  1: 1 ( 1: 1) PK 4:5

Branky: Strejc - Kastner; ŽK: 1:1, diváků 50.