Krajský přebor dorostu starší 9. kolo 18.-19.10.2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ DOROST

PO JARNÍ BRANKOVÉ PŘESTŘELCE PŘIŠEL PODZIMNÍ PŮST

Starší dorost SK Klatovy 1898 prodloužil na umělce plzeňské Doubravky svojí úspěšnou sérii. Na rozdíl od jarního souboje, který skončil na tomto hřišti  brankovou přestřelkou výhrou domácích 5:4  došlo na brankový půst. Přesto  se nakonec diváci devíti branek rovněž dočkali, jen s tím rozdílem, že byly dosaženy v penaltovém rozstřelu a její výsledek kopíroval ten z jara letošního roku.

SENCO DOUBRAVKA – KLATOVY  0: 0 ( 0: 0) PK 5:4

Souboj dvou sousedů v tabulce hraný  na umělém trávníku nakonec vyzněl lépe pro hůře postavené domácí. V prvním poločase měly Klatovy výhodu dvou pokutových kopů. Nejprve neuspěl Šleis a o pár minut později ho zopakoval střelou do stejného místa taky Harmady. Zápas tak skončil asi zaslouženou remízou. Při pokutových kopech byli úspěšnější domácí a připsali si druhý bod.

Sestava: Schweigel - Macháček, Lysek, Čabrada, Bláha - Kozák, Kojan, Kaas, Pitel - Harmady, Šleis. Střídali: Šít, Urs, Zedek, Vlček, Křepel