Krajský přebor žáci mladší 9. kolo 18.- 19.10. 2014

Bez překvapení pokračoval krajský přebor mladších žáků. Všichni favorité z první poloviny tabulky bodovali . Mezi těmi úspěšnými  nechyběl tradičně   lídr tabulky SK Klatovy 1898, ani Nýrsko a Sušice.

Branky: Horkel -  2xJílek, Petrželka, Kutka, Jánský, Marek, Sojka

Rozhodčí:  Jakš Jan; bez karet, diváků 30.

TJ SUŠICE - FK BLŠANY   4:1 (0:0)

Pavel Hrubec

Za teplého podzimního dopoledne začalo utkání řadou nepřesností na obou stranách, které ke všemu hostující tým v osobních soubojích předváděl velice ostré zákroky. Ve zbytku první poloviny utkání se hra obou mužstev zpřesnila a přibilo šancí na obou stranách, ale vždy si s tím dokázala poradit obrana nebo vynikající gólmani. Do druhé půle vstoupilo lépe hostující mužstvo, kdy si vytvořilo větší tlak a po nedorozumění domácí obrany s brankářem vstřelilo ve 33 minutě branku. Tento nepříznivý stav nabudil domácí hráče, kteří zpřesnili kombinace a začali přehrávat hostující tým. Odměnou bojovného výkonu bylo vyrovnání ve 38 minutě Kubou Papežem, který prošel téměř celou polovinu hřiště a umístěnou střelou srovnal na 1:1. Zvyšujícím tlakem jsme ovládli střed pole a naše hra byla často zastavována jen za cenu faulů. Toho využil v 55 minutě Michal Novák, který vymetl horní roh branky z trestného kopu. V 58 a ihned v 59 minutě rozhodli o stavu utkání druhým gólem Jakub  Papež a po krásné akci Ondřej Míčka. Tímto musím své hráče pochválit, kdy za nepříznivého stavu začali bojovat a vůlí po vítězství dokázali otočit zápas na konečných 4:1.

Branky: Jakub Papež 2; Michal Novák; Ondřej Míčka - Dominik Hynouš

Rozhodčí: Mazanec Marek ; ŽK: 1:2.

Sestava TJ Sušice:  Aleš Václ, Jonáš Krištof, Michal Novák, Pavel Potužák, Štěpán Krůs, Marek Podlipský, Ondřej Míčka, Lukáš Kolařík, Karel Harant, Adam Pivetz, Jakub Papež, Josef Kadlec, Vlasta Grabmüller.  Trenéři: Pavel Hrubec, Petr Kolařík