Krajský přebor žáci starší 9. kolo 18.- 19.10. 2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ ŽÁCI

KP starších žáků – aktuální výsledky

NEJLEPŠÍ JARNÍ VÝKON VYNESL SUŠICI CENNOU REMÍZU

V  9. kole krajského přeboru starších žáků  nevyužil žádný z týmů hrajících v domácím prostředí k maximálnímu bodovému zisku. V Horažďovicích k domu dopomohly druhé v tabulce Klatovy, v Nýrsku došlo stejně jako v Sušici na dělbu bodů. Příjemným zjištěním byl po třízápasové pauze další bodový zisk sušických staršíků, kteří svým nejlepším podzimním výkonem potěšili své trenéry a věrné diváky.

NÝRSKO - START LUBY   2: 2 ( 2: 0) PK 5:4

Ivan Pavlík

Domácí od úvodních minut potvrzovali roli favorita, kterou postupně vyjádřili dvěma góly a přes několik dalších šancí už se do poločasu nedokázali prosadit. Do druhého poločasu vstoupili laxně vědomi si náskoku dvou gólů a to se jim vymstilo. Nejdříve mohli zvýšit na rozdíl tří branek, ale vzápětí inkasovali kontaktní gól. Lubské hráče tento gól povzbudil a díky své bojovnosti se jim podařilo pět minut před koncem vyrovnat. Do konce utkání se výsledek již nezměnil a tak o bodu navíc rozhodly pokutové kopy, ve kterých byli úspěšnější domácí.

Branky: 10´ Malát Filip, 20´ Bastl Martin – 47´ Böhm Marek, 64´ Flosman Pavel Rozhodčí: Říha Zdeněk ; ŽK: 1 : 0 ; ČK: 0 : 0 ; Diváků : 40 .

HORAŽĎOVICE - SK KLATOVY  2:8 (2:2)

Branky: Hnídek, Hájek - 3xShklyarskyy, 3x Hranáč, 2 Brant

Rozhodčí:  Jakš Jan; bez karet, diváků 30.

TJ SUŠICE - FK BLŠANY   0:0 PK 3:5

Martin Kalný

Starší žáci TJ Sušice uhráli remízový zápas s FK Chmel Blšany a získávají  tak svůj letošní šestý bod. Sušičtí od začátku podávali zatím svůj nejlepší výkon, kterému chyběl už jen pouze gól. A že k němu nebylo daleko by mohl vyprávět Lukáš Kavale a Tomáš Míka, oba stáli v brankovišti před téměř odkrytou bránou. Bohužel se nezadařilo v koncovce a tak se domácí museli smířit s pouhým bodem, neboť penaltovou loterii ovládli hosté. Doufejme, že to Sušické mladíky dost povzbudilo do budoucna a budou v předvedené hře pokračovat. V penaltovém rozstřelu, kteří vyhráli hosté za domácí nebyli úspěšní Mach a  Kavale.

Trenér Sušice Radek Mottl : " Děkuji všem za předvedený výkon, fotbal hrajeme pro  radost a tu jsme dnes udělali asi všem a hlavně sobě."

Trenér hostů: " Dnes vyhrál ten šťastnější, gratuluji k bodu."