Divize 11. kolo 18. -19.10. 2014

DIVIZE MUŽI - skupina A

PĚT DIVIZNÍCH BODŮ ZŮSTALO DOMA

V 11. divizním kole měly oba týmy z Pošumaví výhodu domácího prostředí. Klatovy této výhody využily k plnému bodovému zisku a tím i k prodloužení série vítězství na tři zápasy za sebou . Sušice v zápase o šest bodů hostila svého souseda v tabulce. Cíl byl jasný, vyhrát a odsunout hosty z Milevska za sebe v tabulce na poslední místo. Příliš bojácný a nevýrazný výkon nakonec stačil pouze na remízu a vítězství na penalty.

KLATOVY 1898 - HVĚZDA CHEB  1:0 (0:0)

Za bezbrankového stavu byl v 66. minutě hostům po zbytečných protestech po druhé ŽK vyloučen brankář Moravec. Domácí přesilovku zužitkovali v 82. minutě z nařízeného pokutového kopu. Náhradní brankář první střelu exekutora penalty za domácí Karla Krejčího vyrazil, ale na dorážku Krejčího již strážce svatyně hostů byl krátký 1:0. V poslední minutě utkání byl ještě domácím po druhé ŽK kartě vyloučen Michal Lukeš, ale na těsném vítězství domácích to již nemělo vliv.

Branky: 82. Žáček

Sestava Klatovy: J. Rojík – M. Lukeš (2 ŽK) (ČK 89), M. Janda, D. Záček, K. Veselka – M. Mészáros (ŽK), T. Jůda, O. Kadlec, T. Gyorgy (85. J. Kojan) – K. Krejčí, V. Sýkora (58. P. Páleník).

ČK 1:1 (89. M.Lukeš -  66. T-.Moravec)

SUŠICE – MILEVSKO  1:1 (1:0) PK 5:4

Sušice na domácím hřišti pokračovala v nepřesvědčivých výkonech.

V 6.minutě po chybě domácí defenzívy  zlikvidoval brankář Gill  včasným vyběhnutím velkou šanci hostů. Domácí se střelecky prosadili ve 20.minutě , kdy z trestného kopu na zadní tyč skóroval Fuchs  a posla svůj tým do jedení 1:0. Po půlhodině hry se opět ukázal  mužem na svém místě domácí gólman Gill , který hasil další hrubku svých obránců.

Rozhodující moment, který měl nakonec vliv na konečný výsledek se odehrál v 64. minutě , kdy  fauloval domácí Matějka ve vlastním  pokutovém území a hosté z penalty srovnali na konečných 1:1.

V penaltové loterii  byli úspěšnější domácí hráči, když Gill v páté sérii střelu hostů chytil a následnou penaltu Matějka proměnil. Další úspěšní exekutoři PK za Sušici byli   Melka, Farták, Kočí, Krejčí a vzpomínaný Matějka.

Branky:  20´ Tomáš Fuchs   -   65´ Josef Komárek  (PK)

Rozhodčí: Jiří Musil - Zdeněk Koval, Zuzana Špindlerová, ŽK 1:2, diváků  150