1.B TŘÍDA skupina B 9. kolo 18. -19.10. 2014

1.B  TŘÍDA  - SKUPINA B

V 1. B TŘÍDĚ SI TÝMY Z POŠUMAVÍ  ANI NEŠKRTLY

Deváté kolo 1. B třídy pro týmy z Pošumaví dalším kolem, ve kterém jim body zůstaly značně vzdáleny. Vzdalují se i soupeři z první poloviny tabulky a také ambice na přední umístění. V krizi je Měčín , který ztrácí doma  jeden bod za druhým i Strážov který o body venku také ještě nezavadil a jinak tomu nebylo ani v tomto kole v Přešticích. Nováček z Chanovic zatím dělá, co může, ale bylo to málo a ze Štěnovic si převezl pět branek a Dlouhá Ves po odstoupení Horažďovic B měla v tomto kole volno. A když k tomu přidáme i poslední domácí neúspěch Mochtína , pak se nelze ani divit , že spodní patra tabulky zahřívají výhradně týmy z Pošumaví.

TJ PŘEŠTICE B - SK STRÁŽOV  2:1 ( 0:0 )

Petr Presl

Nevýrazný výkon hostů na body venku opět nestačil. Po vyrovnaném poločase inkasoval Strážov z pokutového kopu  v 60 .minutě po zbytečném zákroku první branku a brzy poté domácí potrestali nedorozumění  obránců s brankářem při malé domů vstřelením druhé branky. Strážov přidal až po kontaktním gólu T.Faltína, který se trefil hlavou po rohu D.Kološe. Na konci už ani tlak Strážova srovnání skóre nepřinesl.

Branky : 60. Bešta, 69. Čížek -  78. Faltín

Rozhodčí  : Šlauf; ŽK: 4:2 ; diváků 60.

Sestava Strážova  : Javorský, Čížek, Janka, Michel, Franc, Uruba, Kološ, Faltín, Hosnedl (60.Drmola L.), Denk, Presl A.

MĚČÍN -  ST.SMOLIVEC   2:4 (0:2)

Evžen  Veselý

I dalším domácím utkání byl výprodej bodů. V prvém poločase byl ze strany domácích velmi slabý výkon. Šance na vstřelení branky byly minimální. Hosté hrály na brejky které byly velmi nebezpečné. Po chybě domácí obrany v 6. min vsítil první branku  Štěpanič. Další chybu v 9.min. potrestal Strejc. V druhé poločase tlak domácích narůstal ale střelecká produktivita byly na nule. Smolivec hrál na rychlé brejky které využil ke vstřelení dalších branek. V 56 mim proměnil pokutový kop Karel Bureš a v 81min Jan Duchek upravil na konečný výsledek.

Góly za domácí : 56. Bureš, 81. Duchek Jan – 6. Stěpanič, 9. Strejc, 75., 80. Bouše  ŽK  2 - 1  Bureš,Malán   ČK 0-0

Sestava Měčín : Šlajch Radek, Bureš, Krotký Zdeněk (46min Houlík), Krotký Jarda,Šlais, Malán, Duchek Petr(60 min Šindelář, Čejka Lukáš, Klíma, Duchek Jan, Čejka Martin

ŠTĚNOVICE - HAAS CHANOVICE   5: 1 ( 1: 1)

Branky: Volf 3, Dolejší 2 - Polena M.; ŽK: 3:1, diváků 100

Sestava Chanovice : Soukup Karel, Šulc Jiří/46" Ladman František/, Prýmas Jaroslav, Chalupný Jakub, Srb Ondřej/80" Polena Martin/, Šebek Jan, Pavlovský David, Polena Michal, Klásek Jakub/65" Petřík Jiří/, Polena Josef, Soukup Petr.

MOCHTÍN - SP. POŘÍČÍ  0: 3 ( 0: 1)

Domácím chyběla řada hráčů základní sestavy a od 33.minuty navíc hráli jen o deseti, když se po dvou ŽK nechal nesmyslně vyloučit J.Šťastný. Hosté začali hodně aktivně, byli rychlejší a důraznější, měli převahu a šance. Jednu z nich využil již v 11.minutě Vladislav Fiala, další jim zlikvidoval mochtínský golman Petr Rajtmajer. A

ten držel svými bravurními zákroky Mochtín v naději na nějaký ten bodík i ve druhém poločase. Domácí se totiž i v oslabení pustili do soupeře s vervou, chtěli vyrovnat. Síla na zvrat však chyběla, hosté postupem času získávali stále více prostoru k útočení i k dalším golovkám. Dalšího golu se dočkali po rohovém kopu, autorem dorážky v 72.min. byl Filip Brunda, bylo rozhodnuto. Hosté byli na koni, domácí naopak dohrávali v devíti, protože musel pro zranění odstoupit i kapitán Jiří Dolejš a nikdo již nebyl na střídání. Hosté tak pohodlně zvýšili na 3:0 (opět Vl. Fiala) a kdyby neměli domácí tak výborného golmana, tak by to byla ještě krutější porážka.Rozhodčí Pavol Hálek z Domažlic, ŽK 1:5, ČK 1:0 (Šťastný),

Branky: Brudna, Fiala, Šefl; ŽK: 1:5; ČK: 1:0, diváků 70.