IV. TŘÍDA - skupina B 9. kolo 18. -19.10. 2014

IV. TŘÍDA – skupina  B

IV. třída sk. B – aktuální výsledky

PO TŘECH PROHRÁCH PŘEKVAPIL MYSLÍV VÝHROU V SUŠICI

Deváté kolo fotbalové  IV. třídy mužů  sk. B  přineslo největší  překvapení v Sušici . Jeho strůjcem byl v tomto ročníku nevýrazný Myslív . Tým,  který v posledních třech kolech   (z toho dvakrát doma) na body nedosáhl  si z města na Otavě odvezl tři body. B.  Celek  TJ Sušice C tak za poslední tři kola doma získal jediný bod. Není ale sám, v posledních třech zápasech na body nedosáhla ani rezerva Svatoboru hrádek, který v první části podzimu tuto soutěž vedla.

KOLINEC - CHANOVICE B  6:2(2:0).

Branky: 17. a 57. Horák Jan, 51. a 59. Kohout František, 25. Milfort Milan, 62. Bejvl Milan  - 71. Martin Bártík,  88.  Patsch Robert. Rozhodčí: Jan Veverka, ŽK 1:1, diváků 100.

SUŠICE C – MYSLÍV 2:4 (0:3)

Branky za domácí:  Martin Mataše, Zdeněk Koryťák

Rozhodčí Šmrha Miroslav, ŽK 3:1, ČK 1:0 (93. Koryták Zdeněk), diváků 40.

VEŘECHOV - 1:1 (1:1) PK 4:2

Branky  : 44. Rejšek Jindřich - 40. Probst Tomáš. Rozhodčí Josef Blaheta, ŽK 0:1, diváků 50.

KVASETICE - SOBĚŠICE 4:1(2:1)

Branky: 34., 51., 79. Klíma Ondřej, 44.Ballý Michal - 4.Motl Tomáš. Rozhodčí Lojík Václav, ŽK 1:3, diváků 40.

N. HORY - HRÁDEK B  5:2 (2:1)

Branky: 18. a 43. Jedlička Antonín, 73. Racek Pavel, 75. Ráček Antonín a 88. Podlešák Antonín - 31. Bigasz Robert a 64. Pena Marek. Rozhodčí Roman Mácal, ŽK 2:2, diváků 40.

PAČEJOV B - S. PLÁNICE  0:5 (0:3)

Karel Pohanka

Tým Plánice přijel do Pačejova koncentrovaný na svůj cíl a v prvním poločase ukázal svou sílu hlavně v několika agilních kombinacích, do kterých se s oblibou záloha Plánice často pouští. Skóre otevřel již v 13. minutě Tomáš Kohout, který využil, zakrytého výhledu domácího golmana a ze střední vzdálenosti jej prostřelil. Plánice se dostala hned do série šancí, ale ani jedna z akcí volajících po brance nebyla proměněna. Na další gól se tak muselo čekat až do 28. minuty kdy Bauerovu přesnou přihrávku převzal Jiří Vlček a našel křižným pasem nabíhajícího Ondřeje Kozáka, který tvrdou ranou uklidil míč do sítě. Další gólová situace přišla ve 40. minutě kdy se podruhé zapsal do listiny střelců Tomáš Kohout, který opět uklidil do branky míč ze střední vzdálenosti. Sympatický tým Pačejova také zahrozil z několika

brejků, ale v brance Plánice jim stála překážka v podobě neprůstřelného golmana Greguše. Stav 3:0 byl tak v prvním poločasu i stavem konečným. Druhý poločas již nepokračoval v tak velkém tempu a na další branku se muselo čekat až do 57. minuty kdy se mezi střelce zapsal kuriózním způsobem Jiří Sýkora když překonal na pětkrát domácího golmana. Plánická hra ubrala mírně na obrátkách, když byl ze hřiště stažen zraněný Černý, který se prezentoval kvalitním výkonem a spolu s Vlčkem a Bauerem pomáhal zakládat kombinace v přechodové fázi hry. Hra se postupem času stávala více rozkouskovanou a

další gól přišel až ke konci utkání kdy vrátil z úctyhodné vzdálenosti míč do branky domácích stoper Plánice Kochol. Těsně před koncem utkání se mohl ještě zapsat mezi střelce kapitán hostí Vlček, který bohužel přemotivovaný touhou po gólu přestřelil branku domácích, v nadějných pozicích ke vstřelení branky se ocitli během utkání i hráči Černý, Bauer, Jílek, Hlavatý a Plánička. Stav 5:0 byl tak stavem konečným a hráči Plánice si odvezli všechny tři body domů.

Branky: 13. a 40. Kohout Tomáš, 28. Kozák Ondřej, 57. Sýkora Jiří, 87. Kochal Petr.

Rozhodčí  Kurc Lubomír , ŽK 1:0 , diváků 40.