KP žáci mladší 8. kolo 11. -12. 10. 2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  ŽÁCI

KP mladších žáků – aktuální výsledky

SUŠICE JE JIŽ NEJLEPŠÍM BODOVĚ NA DOSAH

V 10. kole KP mladších žáků opět potvrdili své dominantní postavení mezi šestnácti účastníky nejvyšší krajské soutěže mladšíci SK Klatovy 1898.  Dosud na podzim neklopýtli, v posledních šesti zápasech ani jednou neinkasovali a tudíž  není  divu, že jejich skóre je 75:4 ! Druhým pozitivním jevem jsou výsledky mladší žáků TJ Sušice. Ti vstoupají stále v tabulce výše, bodově se dostali na dosah těm nejlepším, když ztrácí na třetí místo pouze jediný bod!  Zásluhu na tom mají trenéři u Klatov Josef Juraši a u Sušice Pavel Hrubec, kteří jsou zároveň trenéři okresního výběru U12  jež čeká 15.10 podzimní krajské kolo okresních výběrů Danone Cup 2014/15, které se koná v Nepomuku.

VEJPRNICE - HORAŽĎOVICE  5:1 (2:1)

Laitl 2, Steinbrucker, Šteffel, Csatibal - Jedlička

SK KLATOVY - ZČE PLZEŇ  ZČE 5:0(1:0)

Josef Juraši

Domácí vstoupili do zápasu velmi aktivně.Svého soupeře přitlačili před jeho branku ,ale své velké šance nedokázali proměnit.Až v 10min.zápasu se po individuální akci prosadil Jílek a tým Klatov zaslouženě vedl. Soupeř z Plzně byl nepříjemným svým vysokým presingem, napadal rozehrávku domácích a k tomu měl ve svém týmu několik rychlostně a technicky vyspělých hráčů. Ve druhém poločase domácí hráči trpělivě pokračovali ve své kombinační hře, zpřesnili  předfinální fázi a hlavně koncovku. Postupně tak navyšovali skóre na konečných 5:0 a zcela zaslouženě zvítězili nad do té doby druhým celkem tabulky.

Branky:  10´,50´Jílek Petr,39´Kirpal Jakub,55´Říha Petr,58´Fiala Jakub

Rozhodčí: Říha Zdeněk, diváků 50.

Sestava Klatov: Muknšnábl,Kutka,Jánský,Jiřík,Sojka,Kirpal,Petrželka,Marek,Jílek,Fiala, Šťastný, Říha

SMÍCHOV PLZEŇ - NÝRSKO 2: 3 ( 2: 1)

V.Keřlík

Nýrsku utekl první poločas stylem nedáš dostaneš a tak ve druhé půli museli kluci pořádně zabrat, aby přivezli první vítězství z venku. S velkým nadhledem odpískal p.Škarda.

Branky :  Tomáš Kmeťo, Adam Kravec, Aleš Keřlík.  Rozhodčí: Škarda Jiří, diváků:40

START LUBY - KOŠUTKA PLZEŇ  1: 3 ( 0: 1)

TACHOV - TJ SUŠICE 2: 3 ( 1: 3)