KP dorostu mladší 8. kolo 11. - 12. 10. 2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  DOROST

KLATOVY - TJ PŘEŠTICE  5: 0 ( 4: 0)

Martin Janda

Mladším dorostencům ulehčil utkání fakt, že do branky nastoupil hráč z pole. Přesto byl týmový výkon dobrý a tři body si připsali zaslouženě. Utkání otevřel svojí dalekonosnou střelou netradiční střelec Křepel a řádně svůj gól oslavil. Ve 29. minutě šli hosté do oslabení po zkratu Langmaiera. O minutu později toho využil Pivoňka, který hlavičkoval, míč se odrazil od jedné tyče do druhé a zapadl do sítě. Ve 32. minutě navýšil na 3:0 Javorský po přihrávce Kaase a ten samý hráč v poslední minutě první půle přidal i čtvrtou branku. Stejně jak skončil první poločas, začal i druhý, když se prosadil Skýpala. Do konce utkání už padla pouze červená karta, kterou nešťastně po dvou žlutých obdržel Kapusta. I přes tento moment si ale hráči zaslouží za svoje chování pochvalu.

Sestava: Šít, Křepel, Bošek, Sojka, Zedek - Šobek, Marek, Kapusta, Vlček - Pivoňka, Benda. Střídali: Skýpala, Petelík, Bouberle, Javorský, Kaas

Branky: Křepel, Javorský 2, Pivoňka, Skýpal