KP dorostu starší 8. kolo 11. -12. 10. 2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ DOROST

S TJ PŘEŠTICE TO UHRÁLI S NULOU

Klatovské týmy staršího a mladšího dorostu mají za sebou úspěšné, v pořadí již desáté kolo krajského přeboru. Oba dokázaly v domácím prostředí převálcovat svého rivala z Přeštic vysokými výhrami , přičemž oba celky udržely čisté konto. Klatovské dorosty jen potvrdily, že Přeštice v posledních ročnících se z jejich hřiště domů vracení pravidelně s prázdnou.

KLATOVY - TJ PŘEŠTICE 7: 0 ( 4: 0)

Martin Janda

V 16. minutě neproměnil pokutový kop domácí kapitán Kojan, na průběh utkání to však vliv nemělo. V 31. minutě otevřel skóre hlavou Šleis po centru Harmadyho. O dvě minuty později centroval před branku Urs, který následně odvrácený balón vrátil z první do branky. Úspěšnou tříminutovku završil ve 34. minutě Javorský, který vystihl rozehrávku soupeře a na vzdálenější tyč prostřelil brankáře hostů. Účet první půle uzavřel opět Šeis po koukatelné přihrávce od Pitla. Tentýž hráč přihrál na gól také po přestávce, tentokrát to bylo Ursovi, který svým druhým gólem v zápase navýšil na 5:0. V 70. minutě se rozhodl z dvaceti metrů vystřelit Harmady a balón se od břevna odrazil do branky - 6:0. Poslední branka padla v 74. minutě, kdy po RK zkompletoval svůj hattrick Šleis.

Sestava: Schweigel - Macháček, Lysek, Čabrada, Bláha - Pitel, Kaas, Kojan, Kozák - Šleis,Harmady. Střídali: Urs, Šít, Vlček, Javorský

Branky: Šleis 3, Harmady 2, Urs 2