Okresní přebor mužů¬_8. kolo 11. -12. 10. 2014

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI

Okresní přebor -  aktuální výsledky

PROFESORSKÝ FOTBAL LÍDRA NA NOVÁČKA NESTAČIL

Rezerva divizní Sušice , která vládne v okresním přeboru  připravila svým příznivcům nepříjemné překvapení v podobě první domácí prohry v novém ročníku. Překvapení je to o to větší, že na body nedosáhla v duelu s nováčkem TJ Měcholupy. Nebylo by to tím, že hosté byli v tomto klání lepší. Jen větší touha hostů po vítězství zvítězila nad profesorským fotbalem domácích.  Sušice B ale nebyla jediná, která v tomto kole doma zaváhala. V souboji týmů ze spodních pater a sousedů v tabulce neuspěly na domácí půdě Nezamyslice s Malým Borem. Po prohře ve 3.kole  s rezervou Klatov si připsaly další porážku  doma Hradešice, které doplatily na vlastní chyby v obraně a doslova vítězství  Svatoboru Hrádek darovaly.

NEZAMYSLICE - MALÝ BOR  1:3(1:1)

Branky: 11.  Kopačka Martin - 41. Chodl František , 78.  Petřík Jiří , 88.  Polena Martin

Rozhodčí Šmrha Miroslav , ŽK 1:3 , ČK 1:0 (87. Burda Josef), diváků 50 .

HRADEŠICE - HRÁDEK  2:4 (0:1)

Milan Černík

Domácí svému soupeři doslova darovali všechny 3 body neuvěřitelnými a naivními chybami v obranné činnosti a hosté nabídnutými šancemi nepohrdli. Jakmile se domácím podařilo snížit, vyrobili vzápětí další kiks a hosté si vítězství snadno pohlídali.

Sestavy:

Hradešice - D. Vávra, M- Hlaváč, P. Řezáč, M. Melka, L. Melka, J. Hnojský, F. Šašek, J. Kopal, V. Metlička, F. Melka, D. Novák . Náhradníci: Buchta Michael, Nováček Tomáš, Mareš Lukáš, Nauš Václav.

Hrádek: V. Ryba, A. Štěpán, J. Oliva, R. Holeček, L. Šoural, M. Kolář, J. Brabec, L. Kutil, J. Švelch, L. Rychtařík, P. Franěk. Náhradníci: K. Mareš, T. Adamec, R. Pátek

Branky: 52. Šašek František, 70. Melka František (PK) - 18.,47. Holeček Radek, 60. Štěpán Antonín, 71. Franěk Pavel . Rozhodčí  Bureš Jiří , ŽK 1:1 , diváků 90 .

Foto z utkání Hradešice-Hrádek Jitka Kilbergerová _Klatovský deník

MOCHTÍN B - BOLEŠINY  1:1 (0:1) PK 4:2

Favorizovaní hosté šli do vedení již ve 3.minutě, kdy se po úniku přesným lobem prosadil Jan Roháč. Bolešiny byly v 1.poločase lepší, ale další golové šance neproměnily a tak se domácí záloha pokusila po přestávce o změnu skore. Překvapivě měla více ze hry a i šance. Jednu z nich v 63.min. proměnil parádní střelou z úhlu do šibenice Ondřej Sukovatý, srovnal na 1:1. Až do závěrečné minuty se pak hrál otevřený fotbal z obou stran, oba soupeři chtěli vyhrát. Šance na skorování byly, ale golmani patřili k oporám svých týmů. Domácí brankář Petr Vítovec navíc "zazářil" i v závěrečném penaltovém rozstřelu, chytil penaltu hostujícímu Martínkovi a Roháčovi, svému mužstvu pomohl ke druhému, bonusovému bodu.

Branky: 63. Sukovatý Ondřej - 3. Roháč Jan.  Rozhodčí  Klička Jiří, ŽK  1:2, diváků 100.

SUŠICE B - MĚCHOLUPY 0:2 (0:1).

Profesorský přístup k fotbalu ze strany domácích nemusí vést k úspěchu. Měcholupy nebyly lepším týmem, jen měly větší hlad po vítězství.

Sestavy :

TJ Sušice: Jan Ludvar, Jiří Bešta, Petr Chmelík, Jaromír Králík, Tomáš Marek, Marek Halas,

Tomáš Klíma, Imrich Varga, Pavel Hubáček, Miroslav Bachroň a Martin Mataše - na

střídání: Václav Klíma, Lukáš Blažek, Jakub Novák, Daniel Řimnáč a Aleš Kůs

TJ Měcholupy: Karel Šnejdar, Ondřej Brož, Pavel Havlíček, Lukáš Jakubec, Petr Dražka, Dušan Bálek, Michal Kanta (1986), Vlastimil Kovařík, Michal Kanta (1988),Ondřej Červený a Ivan, Tvrdík - na střídání: Václav Klement, Zdeněk Bárta, Stanislav Kubík, Stanislav Bečka

a Tomáš Javorský .

Branky: 44. Tvrdík Ivan, 89. Kovařík Vlastimil.  Rozhodčí  Hessová Tereza, ŽK 1:1, diváků 50.

KLATOVY B - JANOVICE 4:1(1:0)

Branky: 41. a 68. Toman Zbyněk, 63. a 70. Votípka Jan - 79. Kotlan Josef. Rozhodčí  Pastyřík Vladimír, ŽK 2:0  , diváků 50.

LUBY B - VELKÝ BOR 2:1 (2:0)

V dalším utkání okresního přeboru přivítala domácí rezerva na svém hřišti hosty z Velkého Boru. V úvod utkání to byli hosté, kteří měli v 10. minutě vyloženou šanci, ale míč skončil jen na boční síti domácí branky. S přibývajícím časem domácí hráči přebírali iniciativu a v závěru první půle se prosadili i střelecky. Ve 39. minutě na 1 : 0 střílel hlavou Filip Sýkora, ve 40. minutě na 2 : 0 zvyšoval Karel Šleis.  Po vyrovnaném úvodu druhé půle se hostům podařilo snížit na 2 : 1 v 73. minutě, kdy Šimanovský hlavou po centru z levé strany překonal brankáře Kodeše. Hosté po vstřelení kontaktního gólu přidali a vytvořili si několik slibných šancí, ale žádná z nich se neujala a tak domácí uhájili těsnou výhru 2 : 1.

Sestava domácích: Kodeš Petr, Lávička Michal,  Blohmann Tomáš, Sýkora Filip, Šnour Daniel, Voráček Přemysl, Voráček Josef, Rückl Zdeněk,  Šůs Miroslav, Hanus Jakub a Šleis Karel, střídali  Havlovic  Marek, Voráč Jan a Vlach Jiří

Branky:29. Sýkora Filip, 40. Šleis Karel – 73. Šimanovský Robert. Rozhodčí  Hovorka Milan, ŽK  2:2  , diváků 80 .

Foto z utkání Luby B-V.Bor Jitka Kilbergerová _Klatovský deník

BĚŠINY – VRHAVEČ 2:1 (1:1)

Branky:4. Vališ Miroslav, 82. Mayer Filip - 17. Hrach Václav. Rozhodčí Bína Roman, ŽK 2:2, diváků 50.