1.B TŘÍDA skupina B_8. kolo 11. -12. 10. 2014

1.B  TŘÍDA  - SKUPINA B

1.B třída – aktuální výsledky

DLOUHÁ VES PROHRÁLA BRANKOU Z PENALTY

Mimo derby  Strážov – Měčín, odehrály týmy z Pošumaví svá utkání 8. kola 1. B třídy se soupeři z jižního Plzeňska a v nich dosáhl na body pouze HAAS Chanovice. V zápase o šest bodů mezi týmy, které nemají bodů  na rozdávání  vyhrály Chanovice nad poslední Keramikou Chlumčany. Mochtín nechal body ve Starém Smolivci a Dlouhá Ves  po statečném souboji ve Spáleném Poříčí prohrála až brankou z 88.minuty  z pokutového kopu . Nedělní okresní derby Strážov – Měčín ve kterém hosté hráli od 32.minuty o deseti bez vyloučeného Malána skončilo vítězstvím domácích.

HAAS CHANOVICE - K.CHLUMČANY 5: 3 ( 3: 3)

Štěrba Jiří

Zápas o 6 bodů začali domácí výborně. Dva rohové kopy, dvě branky. V 5 a 7 minutě. Potom ve 13 minutě Pavlovský při skrumáži domácí branky odkopával míč a trefil domácího brankáře a od něj šel míč do brány. Tato branka nakopla hosty a hned jich bylo po celém hřišti plno. Ve 27" se nádherně z dálky trefil domácí Kába a stav byl 3:1 pro domácí. Hosté potom dvakrát utekli domácí obraně a hned byl stav vyrovnaný. Do druhé půle po domluvě trenéra přišlo na hřiště jiné mužstvo. Hosty zatlačili do obrany a branka visela ve vzduchu. V 64" se po narážečce trefil opět Kába a završil hattrick. V 78" uklidnil domácí Polena, když po centru skoroval do prázdné branky hostů. Potom se hosté ještě snažili zápas zdramatizovat, ale domácí závěr zápasu zvládli a 3 důležité body zůstali doma.

Branky : 5.  a 78.  Polena Michal, 7., 27. a  64.  Kába Roman -  13. vlastní, 28.  Souček, 34.  Voller.

Rozhodčí : Schneider, ŽK 1:3, diváků 90.

Sestava Chanovice: Soukup Karel, Šulc Jiří/74"Ladman František, Prýmas Jaroslav, Chalupný Jakub/64" Klásek Jakub/, Skuhravý Ondřej/45"Soukup Petr/, Srb Ondřej /89"Rada Lukáš/, Šebek Jan, Pavlovský David, Polena Michal, Kába Roman, Černohorský Lukáš.

Branky: Kába 3, Polena 2 - Voller 2, Špaček; ŽK: 2:3, diváků 60.

ST. SMOLIVEC - MOCHTÍN  1: 0 ( 1: 0)

Bylo to vyrovnané utkání herně i na šance, slušela by mu spíše remíza. Domácí mají na svém malém hřišti s velkým sklonem zažitý jednoduchý fotbal s nakopávanými míči, který jim přináší úspěchy. A dočkali se ho i nyní. Rozhodla 15. minuta, kdy se jednoduchým způsobem dostal ve vápně k zakončení útočník Petr Arnošt a přízemní střelou otevřel skore. Mochtín bojoval usilovně alespoň o bod, hlavně ve II. poločase měl výraznou převahu a také šance, ale neproměnil je a tak tři body zůstaly ve Smolivci. Hrálo se bojovně, ale slušně, rozhodčí Petr Ježek z Plzně odřídil utkání s přehledem, škoda jen, že nařízenou penaltu proti domácím ve 25.minutě nakonec zrušil a "udělal" z ní jen VPK z hranice šestnáctky.

Branka : Arnošt, ŽK 0:1, 75 diváků.

SP. POŘÍČÍ - DLOUHÁ VES 2: 1 ( 1: 0)

Domácí získali vítězství až v samotném závěru, když v 88. minutě proměnili nařízený pokutový kop. V týmu hostů podal výborný výkon brankář Kodýdek.

Branky: Brudna, Šefl - Mirvald; ŽK: 2:1, diváků 115

SK STRÁŽOV - S. MĚČÍN  4:1 (1:0)

Presl Petr

Za krásného podzimního počasí předvedli domácí fotbalisté Strážova divákům solidní výkon až ve druhém poločase.

První dějství bylo nervózní s velkým množstvím nepřesností a špatných přihrávek na obou stranách hřiště. Za zmínku stojí branka Broni Mayera z 15. minuty do prázdné branky po ideální přihrávce Milana Denka, který pronikl až do pokutového území soupeře z pravé strany, když domácí bleskově přečíslili soupeře rychlou kombinací. Vyloučení měčínského stopera, který složil Broňu Mayera po vlastní ztrátě míče na vlastní polovině jako poslední defenzivní hráč, spíše fotbalu uškodilo. Po změně stran domácí přidali a po oživení střídajícím Karlem Mundlem brzy přišly dvě uklidňující branky z kopaček Broni Mayera a Davida Kološe. Další branku přidal až v závěru po několika dalších velmi slibných šancích ke skórování Milan Denk. Druhá půle už byla zcela v režii domácího Strážova a po uklidnění byly k vidění i mnohé pěkné kombinační akce, kterým chybělo jen přesnější zakončení. Hostům se podařilo v závěru jen korigovat výsledek Krotkým po chybě v domácí defenzivě. S přehledem utkání řídil rozhodčí Lukáš.

Branky: 5. a 56. Mayer Bronislav. 59. Kološ david, 77. Denk Milan- 89. Krotký Jaroslav.

Rozhodčí Lukáš Kamil, ŽK 2:1, ČK 0:1 (32. Malán Martin), diváků 100.

Sestavy :

SK Kovodružstvo Strážov: J. Franc – J. Michel, M. Chaluš, M. Denk (ŽK), D. Kološ, Z. Vítovec (54. K. Mundl), O. Uruba, J. Hosnedl (68. M. Šlégl), L. Janka, B. Mayer, A. Presl (ŽK).Trenér Petr Presl

Sokol Měčín : Šlajch radek - Čejka Martin, Malán Martin (32.ČK), Klíma Jan,(65. Jareš Ondřej), Duchek Jan, Krotký Jaroslav, Čejka Lukáš, Štampach Jakub, Šindelář Radek, Duchek Petr (59. Vladař Martin - ŽK). Trenér Skala Stanislav.