IV. TŘÍDA - skupina B 7.kolo 4. – 5.10.2014

IV. TŘÍDA – skupina  B

SUŠICKÉ CÉČKO ZAVÁHALO, PLÁNICE VYKLEPLA KOLINEC A VEDE

Sedmé kolo IV. třídy sk. B opět přepisovalo dosaženými výsledky pořadí na čele tabulky. Poprvé na trůn pro určený pro lídra tabulky usedla Plánice. Tomuto posunu předcházelo výrazné vítězství plánických fotbalistů na hřišti druhého Kolince. Neslavně dopadl také C tým TJ Sušice, který svojí šanci posunout se na první místo odmítl, když v domácím prostředí remizoval s  H. M. Boží. Tento předposlední celek tabulky po domácí remíze s Kolincem bral body favorizovanému soupeři včetně bodového bonusu za vítězství na pokutové kopy.  O překvapivé výsledky nebylo nouze ani v dalších utkáních. Chudenická rezerva si vyšlápla v Myslívě na domácí v podobě půltuctového brankového přídělu. Překvapivě vysoko doma prohrály Kvasetice a hrádecké rezervě spadl po dvouciferné výhře nad oslabeným Pačejovem doma tentokráte hřebínek ve Veřechově. Postaral se o to čistým hattrickem Milan Richter.

MYSLÍV - CHANOVICE B 1:6 (1:4)

Branky: 16'Kubala Jiří - 9',33',54' Beránek Daniel, 21' Lukeš Patrik, 43' Kubaň Jan, 82' Melka Vojtěch. Rozhodčí Jakš Jan ,  ŽK 1:0 , diváků  60.

KOLINEC -  PLÁNICE  1:4 (0:4)

Karel Pohanka

Již tradičně se na nevídaně kvalitním pažitu v Kolinci odehrál pohledný zápas, který díky kombinační hře obou celků těšil oči diváků. Zápasy Kolince s Plánicí se i minulou sezónu značili nadstandartní kvalitou hry a tentokrát tomu nebylo jinak.Hosté se dostali do vedení již v první minutě hry, kdy bleskovou kombinací zaskočili domácí hráče a Lukáš Plánička díky přihrávce Jakuba Kejhy otevíral skóre nejrychlejším gólem této sezóny. Zápas se odehrával ve skvělém tempu a krásný fotbal si držel úroveň i nadále. Stav 0:1 vydržel až do 24. minuty kdy hosté udeřili podruhé, po další parádní kombinaci se dostal k míči Lukáš Černý a tvrdou přízemní střelou navýšil skóre na 0:2. Po zhruba odehrané půlhodině hry krásný zápas, přerušil na několik minut nepříjemný moment, kdy si domácí golman vyhodil pravé rameno a musel opustit hrací plochu. Jeho nástupce si hned ve 35. minutě vybral smůlu když stáhnul k zemi kapitána hostí Vlčka a musel tak čelit pokutovému kopu.

Sám faulovaný Vlček si postavil míč na penaltu a nadvakrát uklidil míč za záda golmana, čímž posunul stav na 0:3. Gól z kategorie nevídaných přišel ve 44. minutě kdy se opět prosadil Jiří Vlček, jenž přebral míč v uctihodné vzdálenosti od branky domácích a vyslal na ni střelu s neobvyklou trajektorií, míč díky změně směru zaplaval okolo golmana k tyči a skončil v síti domácích. Stav 0:4 se dlouho neměnil a domácí museli čekat na gol díky skvělým zákrokům golmana Greguše až do 90. minuty, kdy do té doby neprůstřelný Greguš čelil penaltě, kterou domácí ustálili skóre na konečných 1:4. Zápas byl plný pohledných akcí a skvělých individuálních výkonů, perfektně hrající obrana i agilní záloha s útokem hrající ve vysokém nasazení byli zárukou pěkné podívané a nikdo z přítomných diváků jistě nelitoval, že na zápas dorazil.

Branky: 90. Tománek Karel  -  1 Plánička Lukáš, 24. Černý Lukáš, 35. a 44. Vlček Jiří. Rozhodčí  Abraham Josef ,  ŽK  2:2, diváků 80 .

SUŠICE C - H. M. BOŽÍ  2:2 (1:1) PK 3:4

Branky: 36. Žežulka Václav,  71. Mataše Martin -  4. Chudý Josef , 49. Matějka Ondřej .  Rozhodčí  Mácal Roman ,  bez karet, diváků 80 .

VEŘECHOV - HRÁDEK B   3:0 (0:0)

Branky: 55., 79. a 89. Richter Milan

Rozhodčí Kurc Lubomír,  ŽK 3:0, diváků  30.

KVASETICE - N. HORY 1:4 (0:1)

Branky: 70. Hanzlík  Josef  - 30.  Jedlička Antonín, 50.(PK) Vaněk Luděk ,  60. Sládek Dominik, 82. Podlešák Antonín

Rozhodčí Pastyřík Vladimír, ŽK 1:1, diváků 30

PAČEJOV B – SOBĚŠICE  1:0 (0:0)

Utkání rozhodla umístěná střela Františka Štěpána z úvodu druhého poločasu.

Branky: 49. Štěpán František. Rozhodčí  Bala Petr ,  ŽK 0:1 , diváků 30 .