KP STARŠÍ DOROST 7.kolo 4. – 5.10.2014

KP – STARŠÍ DOROST

V ROKYCANECH NEPORUŠILI TRADICI

Vzájemné souboje mezi dorostenci Rokycan a Klatov hrané v Rokycanech vyznívaly výrazně ve prospěch Klatov. Výjimkou byl minulý ročník, kdy na podzim domácí přerušili tuto tradici těsnou výhrou 1:0. Vše do starých kolejí vrátili starší dorostenci z Klatov v posledním kole krajského přeboru vysokou výhrou v Rokycanech .

ROKYCANY - KLATOVY 1: 6 ( 0: 3)

Martin Janda

Do dvacáté minuty bylo utkání vyrovnané. Pak ale začali přibývat naše šance. Nejprve Šleis mířil po centru Harmadyho hlavou do golmana. Poté si oba role vyměnili, Šleis nahrál Harmadymu a ten obstřelil brankáře - 0:1. O pět minut později, ve 29. minutě, Přidal druhý gól opět Harmady. A ve svém představení pokračoval i nadále. Jeho střelu do tyče pohodlně dorazil Pitel - 0:3. Už na 0:4 navýšil v šedesáté minutě po přihrávce od Kojana Šleis. Poté po ojedinělé chybě hostující obrany domácí snížili. Do konce utkání se však trefil ještě nevšední střelec Lysek a skóre utkání uzavřel brankou z PK Kojan.

Sestava: Schweigel - Macháček, Čabrada, Lysek, Bláha - Kozák, Kojan, Pitel, Urs - Harmady, Šleis. Střídali: Křepel, Vlček, Šít

Branky: Harmady 2, Šleis, Pitel, Kojan, Lysek