KP žáci mladší 7.kolo 4. – 5.10.2014

KP  – MLADŠÍ  ŽÁCI

V DERBY DOSTALO NÝRSKO DOMA DESÍTKU

Druhé podzimní  vítězství  v KP  mladších žáků, opět na domácím hřišti získal  poslední celek tabulky FK Horažďovice. Svojí neporazitelnost  prodloužila Sušice, která získala doma dva body  a v tabulce předstihla Luby , které si vedly statečně na UMT v Domažlicích odkud přivezly cenný bod. Poslední duel v Nýrsku byl ve znamení derby domácí Okuly Nýrsko s lídrem tabulky SK Klatovy 1898. Hosté potvrdili svoje kvality a i po tomto derby jsou včele tabulky s plným počtem bodů a impozantním skóre 70:4 !

HORAŽĎOVICE - STŘÍBRO   3:1(1:0)

Jedlička Dalibor

Branky: Pikeš, Masopust, Pavelec -  Haas.  Rozhodčí Říha Zdeněk, diváků 30.

NÝRSKO - SK KLATOVY  0:10 ( 0: 6)

Branky:  2xSojka Alexander, 2xFiala Jakub, Petrželka Vojtěch, Kovářík Karel, Jílek Petr, Zemančík Martin, Marek Lukáš, Kirpal Jakub

Rozhodčí: František Petrželka,  hráno bez karet, diváků: 40.

Sestava Klatov:   Muknšnábl, Šedivec, Kutka, Jánský, Jiřík, Jílek, Říha, Petrželka, Sojka, Kovářík, Kirpal, Marek, Fiala, Zemančík, Šťastný

DOMAŽLICE - START LUBY  1:1 (1:0) PK 5:4

Radek Pikhart

Zápas na UMT začali lépe domácí, kteří se na umělém povrchu lépe pohybovali i kombinovali. Ujali se vedení z přísné penalty, která byla nařízena za hraní rukou. Po změnách v sestavě se Luby v druhém poločase zlepšily a podařilo se jim vyrovnat pohotovým Filipem Ouřadou. Domácí spoléhali na rychle protiútoky, které naštěstí všechny skončily u výborného brankáře Lub. Rozuzlení v penaltovém rozstřelu přinesla až úplně poslední penalta, kterou domažlický brankář chytil a zajistil tak, že druhý bonusový bod zůstal v Domažlicích. Několik lubských hráčů odcházelo ze hřiště se slzami v očích, přesto se za svůj výkon zejména v druhém poločase stydět rozhodně, nemusí.