KP žáci starší 7.kolo 4. – 5.10.2014

KP – STARŠÍ ŽÁCI

SUŠICI DOMA DEKLASOVALA DOUBRAVKA

Deváté kolo krajského přeboru starších žáků bylo ve znamení derby v Nýrsku, které skončilo podle papírových předpokladů vítězstvím Klatov. Cenné vítězství získaly doma také Horažďovice. Na druhé straně v domácím prostředí vysoko prohrála Sušice s plzeňskou Doubravkou. Pátý tým tabulky si přijel do Sušice nejen pro tři body, ale ještě k tomu si dvoucifernou výhrou 1:12 ještě vylepšoval skóre!

HORAŽĎOVICE - STŘÍBRO   4:3 (2:2)

Jedlička Dalibor

Branky: 8´ Hnídek, 17´Vítovec, 62´Bartheldy V, 69´Hájek -  9´Demeter, 26´Suchánek, 40´Kolena.  Rozhodčí Říha Zdeněk, diváků 30.

NÝRSKO -  KLATOVY   1: 4 ( 1: 1)

Ivan Pavlík

Hosté vstoupili do utkání aktivněji a díky aktivnímu napadání během prvních pěti minut nepustili domácí za polovinu. Domácí se po té osmělili a hned první gólovou akci proměnili. Hra se vyrovnala a domácí se dostali do dvou velkých šancí, ale Bastl ani Malát nedokázali tváří v tvář brankáři proměnit samostatné úniky. To se ukázalo pro vývoj utkání rozhodující. Hosté zvedli hlavu a zásluhou Hranáče vyrovnali. Ke konci poločasu opět Hranáč nastřelil tyč domácí branky. Po pěti minutách druhého poločasu se hostům povedl brejk a Šimek poslal hosty do vedení. Domácí tato branka vyvedla z míry a hosté byli od této chvíle lepším týmem. Domácí se v závěru snažili vyrovnat, ale zřejmě jim po nemoci došly síly a do otevřené obrany je klatovští dvakrát ztrestali.

Branky: 6´ Vacek Adam – 22´ Hranáč Robin, 42´ Šimek, 66´ Shkliarskyy Bohdan, 70´ Koliha.  Rozhodčí František Petrželka, ŽK 1:1, diváků 40.

TJ SUŠICE - DOUBRAVKA   1:12 ( 0: 4)

DOMAŽLICE - START LUBY  7: 0 ( 2: 0)

Domácí hráči potvrdili roli lídra soutěže a zaslouženě zvítězili 7 : 0. Hosté drželi krok s favoritem během první půle, za stavu 1 : 0 pro domácí měli dokonce šanci na vyrovnání, ale Daniel Kesner mířil vedle branky.  V závěru poločasu si po rohovém kopu nešťastně srazil míč do vlastní sítě hostující obránce na 2 : 0 pro domácí.  Ve druhé půli fyzicky a technicky lépe vybavený soupeř  přidal ještě 5 branek a rozhodl tak o  svém vítězství.

Hosté nastoupili v sestavě: Schejbal David, Gajdoš Kamil, Kesner Daniel, Toman Petr, Mužík Radek, Böhm Marek, Flosman Pavel, Černý Dominik, Háša Martin, Pivoňka Matěj, Maňas Vít, Krejčiřík Zdeněk, Votava Tomáš a Kafka Filip.

Branky: 22., 41. a 67. Kraml David, 56. a 58. Souček Tomáš, 53. Selnar Jakub a 35. vlastní. Rozhodčí:  Kastl Jan;ŽK:1 : 0;Diváků : 40.