OP dorostu 6.kolo 27.-28.9.2014

OKRESNÍ PŘEBOR – DOROST

HARTMANICE OPĚT VENKU VYHRÁLY

Okresní přebor dorostu má za sebou první podzimní část. Před tou odvetnou (hrací systém na  podzim i na jaře doma –venku) jsou zatím nejúspěšnější dorostenci Sokola Hartmanice, kteří hráli tři ze čtyř zápasů na hřištích soupeřů a vždy byli stoprocentně úspěšní. Tři body získali i v tomto kole v N. Horách a s vysoce aktivním skóre se usadili na čele tabulky.

N. HORY – HARTMANICE 1:4 (0:1)

Rozhodčí Švátora Jiří, ŽK 0:4, diváků 20.

NEZAMYSLICE – STRÁŽOV 6:1 (1:1)

Milan Denk

První poločas byl ještě vyrovnaný s šancemi na obou stranách s konečným poměrem 1:1. Ve druhém poločase v prvních minutách domácí vstřelili rychlou branku. Hosté se nedokázali do zápasu "vrátit", naopak domácí přidali další branky a rozhodli tak o osudu utkání. Zápas byl ze strany hráčů poměrně vyhrocený, přispěla k tomu i bouřlivější atmosféra ze strany diváků.

Sestava Strážova: Širaj M., Kiesenbauer P., Novák T., Heidenreich T., Kalivoda J., Zetocha D., Thurnvald P., Thurnvald V., Drmola V., Hrach D., Volf T., Schwarz O., Červeňák J., Toman J., Muchka F.,

Rozhodčí  Mácal Roman, ŽK 1:1 , diváků  30.