KP žáci mladší 6 . kolo 27.-28.9.2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  ŽÁCI

KP mladších žáků – aktuální výsledky

VENKU HORKÁ PŮDA NÝRSKO ANI SUŠICI NEPÁLILA

Překvapivě byly úspěšné v 8. kole KP mladší žáků na hřištích soupeřů Nýrsko a Sušice. Oba celky hrály na horké půdě soupeřů, odkud se body nevozí. Platí to zejména o Přešticích, které jsou v tabulce třetí a v předcházejících čtyřech zápasech své soupeře doma vždy převálcovaly. Sušice byla na podzim první, která si z tohoto hřiště odvezla první, a hned to byly tři body. Dařilo se i mladšíkům z Nýrska ve Vejprnicích kde uhráli remízu, což byl po čtyřech prohrách venku první bodový úspěch tohoto kolektivu.

BLŠANY - HORAŽĎOVICE 4: 3 ( 3: 1)

VEJPRNICE - NÝRSKO   4: 4 ( 3: 1)  PK 3:2

V.Keřlík

Tým Okuly  se dostal do vedení již ve druhé minutě utkání, ale po  promarněné tutovce, umožnil domácímu týmu vstup do hry a do poločasu po dvou rychlých únicích a po chybě naší obrany se otočilo skóre zaslouženě ve prospěch Vejprnic.  Když  jsme ve fyzicky náročném utkání  na začátku druhého poločasu inkasovali čtvrtý gól zdálo se,že je rozhodnuto. Kluci však zabojovali a následujícím tlakem a hezkými individuálními výkony dokázali srovnat skóre doslova v poslední minutě utkání.

Branky za Nýrsko : Štěpán Švec 2 , Adam Bastl , Aleš Keřlík

KLATOVY - KOŠUTKA PLZEŇ 4:0 (3:0)

Josef Juraši

Kvalitní zápas s fyzicky vyspělým týmem z Košutky. Utkání bylo hrané ve vysokém tempu, plného nasazení s množstvím osobních soubojů. Když domácí tým k těmto prvkům přidal i kombinace na jeden dotyk, začal soupeře přehrávat a vytvářet si brankové příležitosti, ze kterých začal navyšovat skóre zápasu. Ačkoliv brankářka hostí čtyřikrát inkasovala, zachránila svůj tým od vyšší porážky. Byla jednoznačně nejlepší hráčkou hostí.

Branky :19´Sojka Alexander,22´Petrželka Vojtěch,26´Jílek Petr,52´Říha Petr

Rozhodčí Pena Miroslav, hráno bez karet, diváků 30.

Sestava Klatov: Muknšnábl,Kutka,Jánský,Jílek,Říha,Petrželka,Sojka,Kovářík,Kirpal, Marek, Fiala,Šťastný,Zemančík

START LUBY – NEPOMUK  0:2 (0:2)

Radek Pikhart

Nepomuk šel hned v úvodu utkání po brejku do vedení, brzy na to skončil samostatný únik faulem brankáře a z nařízené penalty šli hosté do dvoubrankového vedení. Nic nebylo platné, že naši mladší žáci měli celý zápas herní převahu, když se jim ji nepodařilo skorovat. Střelecká nemohoucnost tak už trvá po prohře v Sušici druhé utkání. Přes to předvedená hra měla svoji kvalitu.

TJ PŘEŠTICE - TJ SUŠICE  2:4 (1:4)

Pavel Hrubec

Ihned na začátku utkání využili hosté chybné rozehrávky domácí obrany a po 12 vteřinách vsítil gól hostující Jakub Papež. Domácí tým hrál dobrý kombinační fotbal, ale většina příležitostí skončila u velmi dobře bránící dvojice Novák, Krištof. Další gól do domácí sítě vstřelil po rychle provedeném brejku Ondra Míčka. Po 5 minutách se po centru z levé strany prosadil nikým neobsazený domácí útočník a korigoval na 1:2. Závěr první poloviny utkání byl v režii hostů, když v 25. minutě po faulu na unikajícího Pavla Potužáka byl nařízen pokutový kop, který s přehledem proměnil hostující brankář Václ. V další minutě se prosadil opět Jakub Papež, který stanovil poločasový výsledek na 4:1 pro sušické mladíky. V druhé polovině utkání se domácí snažili nepříznivý stav zvrátit na svojí stranu. Několik příležitostí však nedotáhli do gólového zakončení. Hostující mužstvo bojovalo, dobře bránilo a mělo nebezpečné brejkové příležitosti, které pochytal domácí brankář. V posledních vteřinách utkání vsítili domácí branku a upravili konečný výsledek na 2:4. Hosté odjíždeli s plným bodový ziskem, ale pokud domácí tým bude pokračovat v předvedené hře bude nepřijemným soupeřem pro každé mužstvo.

Sestava TJ Sušice: Aleš Václ, Michal Novák, Jonáš Krištof, Vlastimil Grabmüller, Pavel Potužák, Adam Pivetz, Marek Podlipský, Štěpán Krůs, Ondřej Míčka, Josef Kadlec, Martin Kramár, Jakub Papež, Lukáš Kolařík.