IV.TŘÍDA - skupina B 6. kolo 27.-28.9.2014

IV.TŘÍDA – skupina  B

HRÁDECKÝ PÁTEK SE V SOBOTU DOMA PREZENTOVAL DEVÍTI GÓLY

Ne tak často, aby  ve stejném kalendářním roce zopakovali dva hráči v okresních soutěžích mužů výrazné střelecké úspěchy v počtu devíti nastřílených branek v jediném utkání!  Na jaře se to podařilo ve skupině A IV. třídy Jiří Kadlecovi v utkání Nýrsko B – Spůle (13:1). Na podzim ve skupině B IV. třídy tento letošní rekord vyrovnal hráč svatoborské rezervy René Pátek, který ze 12 branek dal sám do sítě hostů z Pačejova devět gólů!  Jelikož se tak nestalo ale ve stejné skupině IV. třídy jsou Jiří Kadlec a René Pátek v roce 2014 zatím střeleckými rekordmani těchto soutěží. Rozdíl je mezi oběma ale výrazně věkový, nýrskému Jiřímu Kadlecovi je o 26 starší. Stáří ale není zásluha, nicméně kdo umí, ten umí…

Nejzajímavějším výsledkem 8. kola IV. třídy sk. B je bezesporu bezbranková remíza lídra tabulky na hřišti domácí Hor Matky Boží, což znamená snížení náskoku na rozdíl jediného bodu druhé Sušice C, která přesvědčivě i s přispěním čistého hattricku Martina Kalného vyhrála v Soběšicích.

NALŽOVSKÉ HORY – VEŘECHOV  2:0 (1:1)

Branky: 15. Racek Pavel, 78. Podlešák Antonín.

Rozhodčí Blaheta Josef, ŽK 0:1, diváků 50

HRÁDEK B - PAČEJOV B  12:0 (6:0)

Hosté nastoupili k utkání pouze s osmi hráči a tak domácím usnadnili cestu za dvouciferným vítězstvím.

Branky:  5., 16., 27., 30., 39., 77., 80., 85. Pátek René,  75.,29., 63. Bigasz Robert,  55.  Rada Jan.  Rozhodčí Veverka Jan, bez karet, diváků 40.

SOBĚŠICE - SUŠICE   C  1:8 (1 : 4)

Již v 5. minutě odmítl možnost skórovat Martin Kalný, který zahodil penaltu. Jako omluvenku pote během osmi minut daroval svému týmu náskok 3:0 hattrickem. Další gól v první půle přidal Sušický hecíř Petr Kratejl.  Hoste ze Sušice nastoupili do druhé půle v sestavě s rodinou Blažků v sestavě. Akce otec syn pak měli celkem úspěch. Dvě branky v druhém poločase vstřelil Václav Kortus, který své branky oslavil saltem.  Vedoucí mužstva Petr Mottl by jako nejlepšího hráče zápasu hned po sobě volil Petra Buchsbauma.  Jinak celý oddíl TJ Sušice děkuje Soběšicím za exkluzivní pozapásovou sprchu, a přeje hodně zdaru v dalších zápasech.

Branky: 30.  Štěrba Jiří -  12.,17.,20.  Kalný Martin, 25. Kratejl Petr, 50.  Mataše Martin, 70., 86. Kortus Václav, 88.Hanula David

Rozhodčí Staněk Luděk, bez karet, diváků 45.

HORY MATKY BOŽÍ – KOLINEC   0:0 na PK 1:3

Rozhodčí  Jakš Jan, ŽK  0:2, diváků  50.

PLÁNICE – MYSLÍV  3:1 (2:0)

Karel Pohanka

Malé derby s Myslívem se odehrálo ve svižném tempu, oba týmy hrály naplno .Fyzicky náročný zápas chtěli domácí vyhrát za každou cenu! Tento cíl přiblížil blíže k realitě jako první křídelník Lukáš Černý, který potvrdil svůj jako vždy nadstandardně kvalitní výkon a zužitkoval dobře mířený roh Ondřeje Kozáka, když tvrdou hlavičkou k tyči, poslal tým Plánice do vedení. Netrvalo dlouho a stav na 2:0 zvyšoval Plánička, který využil jeden z mnoha balonů, jenž mu přesně na nohu servírovala domácí záloha. Tým Plánice byl na koni a radoval se již ze třetí branky, kterou zaznamenal domácí Kozák, bohužel se vzápětí ukázalo, že jeho střelu nešťastně tečoval v ofsajdu stojící Kochol a stav 2:0 tak zůstal do konce první půle konečným. Druhý poločas začal v obdobném tempu a nasazení jako ten první a počet důrazných, osobních soubojů neustále rostl. Hra se přelévala na obě strany a jako první v druhém poločase udeřili opět domácí, když Vlček převzal míč na svém vlastním vápně a vyvezl jej až před vápno soupeře, kde rozdal balon na Kozáka, který sklepl na Pláničku, jenž se ze snadné pozice mohl radovat ze své druhé branky v zápase. Stav na 4:0 mohl zvýšit opět Plánička, který dostal od Vlčka přihrávku před prázdnou bránu, ale zakončení z bezprostřední vzdálenosti nezvládl. Domácí díky kombinační hře soupeře z Myslíva pouštěli do šancí spíše z protiútoků a jeden takový dokázali přetavit v branku, když se Kubalova střela se štěstím odrazila od tyče a skončila za zády gólmana Greguše, jenž si zápas připsal několik skvělých zákroků. Stav 3:1 se již do konce utkáni neměnil a domácím tak zůstali všechny tři body na vlastní půdě.

Branky: 17. Černý Lukáš, 28. a 59. Plánička Lukáš - 67. Kubala Jiří

Rozhodčí Mácal Roman, ŽK 1:1 , diváků 80.

CHANOVICE B – KVASETICE 3:5 (1:3)

Branky: 37 Melka Vojtěch ,46 Ladman František,54 Patsch Robert .- 1.,22.,48. Maršík Zdeněk, 5. Bouzek Petr 90. Bally Michal

Rozhodčí  Pena Miroslav, ŽK 1:2 , diváků  40