OP mužů 6. kolo 27.-28.9.2014

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI

Okresní přebor -  aktuální výsledky

JANOVICKÁ HOUPAČKA NA POKRAČOVÁNÍ, NYNÍ SE ZA TŘI BODY ZHOPLY V NEZAMYSLICÍCH

V pořadí již osmé podzimní odehrané m kolo okresního přeboru mužů bylo ve znamení derby i dalších překvapivých výsledků. Některé jsou skutečně jako na houpačce. To platí o obou aktérech utkání v Nezamyslicích. Domácí na svém hřišti dost často paběrkovali a o body se se soupeři dělili, zatím co na hřištích soupeřů (naposledy ve Vrhavči a ve V. Boru zvítězili. Tentokráte ale doma vyšli bodově naprázdno, s jedním z dalších  týmů , kteří se pohybují svými výsledky jako na houpačce s Duklou Janovice. Dukla dokáže vyhrát v Mochtíně 4:0, ale vzápětí nechá body doma SK Bolešiny aby opět venku, tentokráte v Nezamyslicích opět vyhrála 4:0!  Daleko dramatičtější byly průběhy dvou derby, které se hrály na Klatovsku. V Měcholupech domácí s SK Bolešiny  vyrovnávali až v závěru tohoto duelu a nakonec ještě vše v dobré v podobě penaltového rozstřelu pro sebe obrátili. Tradiční derby v Lubech potřetí za sebou doma vyhrála lubská rezerva, ale tentokráte (před tím 3:0, 4:1) nejméně přesvědčivým způsobem.   (foto Klatovský deník Milan Kilián)

MĚCHOLUPY - BOLEŠINY  1:1 (0:1) PK 5:3

Branky: 81. Brož Ondřej - 44. Martínek

Rozhodčí Hájek Zdeněk, ŽK 1:1, ČK 0:2 (Babka Ondřej, Martínek Aleš), diváků 80.

NEZAMYSLICE - JANOVICE  0:4 (0:2)

Branky:  78. 16. a 35. Urban Miroslav, 64 Šlegl Jan.

Rozhodčí Abraham Josef, ŽK 1:1, diváků 40.

LUBY B - VRHAVEČ    1:0 (0:0)

V derby utkání přivítala domácí rezerva hosty z Vrhavče.  Na náhradním hřišti ve vyrovnané první půli hrála obě mužstva pozorně v obranné činnosti, ojedinělé šance  na obou stranách zůstaly nevyužity.  Ve druhé půli to byli domácí, jimž se podařilo vstřelit branku, když v 62. minutě Filip Sýkora hlavou nedal brankáři šanci a upravil na 1 : 0. Hosté si po obdržené brance vytvořili převahu a domácího brankáře Kodeše zaměstnávali hlavně ze standardních situací. Domácí obrana ale fungovala na jedničku a do konce utkání nedovolila hostům skórovat ani v závěrečném náporu, kdy vrhli všechny síly do útoku a tak se domácí radovali z těsného vítězství a zisku 3 bodů.

Sestava domácích: Kodeš Petr, Heřman Štěpán,  Blohmann Tomáš, Vejskal Martin, Nešpor Jakub, Šnour Daniel, Smolík Pavel,  Šůs Miroslav, Pikhart Radek, Švec Radek a Sýkora Filip, střídali  Sysel Petr a Johánek Marek

Sestava hostů: Pressl Ondřej, Lorenc Libor, Skřivánek Jan, Mundl Karel, Vejskal Tomáš,  Minařík Michal, Potužník Jan, Lorenc František, Jandečka Tomáš a Skřivánek Matěj.

Branky: 62. Sýkora Filip

Rozhodčí Habada Vladislav, ŽK 1:2, diváků 70.

HRADEŠICE – BĚŠINY 6:0 (4:0)

Milan Černík

Dle vyjádření Z. Koláře nastoupili hosté do zápasu "unaveni" ani ne tak páteční dohrávkou v Klatovech, ale spíš oslavou v ní překvapivě získaných 2 bodů. O výhře domácích bylo rozhodnuto již v 1. poločase, kdy domácí vstřelili během sedmi minut 3 branky. V tu dobu již hráli hosté bez vyloučeného T. Matějky, který svojí nedisciplinovaností zbytečně oslabil svůj tým a pomohl domácím ke snadné výhře. Skóre otevřel již ve 12.´ D. Novák po centru J. Kopala. O min. později střílel v dobré pozici F. Melka po centru D. Nováka jen těsně nad branku. Ve 27.´ byl po 2. ŽK vyloučen hostující T. Matějka a krátce poté začal

střelecký koncert domácích. Ve 33.´ zvýšil J. Kopal na 2:0 po pěkné kombinaci několika hráčů a přihrávce F. Melky. Ve 38.´ střílel do tyče kapitán domácích F. Šašek a následnou dorážkou zvýšil F. Melka již na 3:0. Čtvrtou branku přidal ve 40.´ D. Novák po centru F. Melky a do šaten se šlo za rozhodnutého stavu.

Ve 2. pol. zaujala další střela F. Šaška v 57.´, tentokrát do břevna. V 60.´netrefil F. Melka z 10 m branku a pak přišla největší šance hostů, kteří v 64.´ kopali penaltu za ruku ležícího P. Řezáče. Hostující exekutor D. Mayer ale poslal míč vysoko nad branku, a tak domácí gólman D. Vávra mohl slavit třetí vychytanou nulu v řadě. V 69.´ napálil míč z voleje po centru P. Melky  M. Florian nekompromisně do sítě a zvýšil na 5:0 a vysoké vítězství pečetil v 77.´ V. Metlička šestou brankou.

Branky: 12. a 40. Novák David, 33. Kopal Jiří, 38. Melka František, 69. Florián Martin a 77. Melka Patrik.  Rozhodčí Hessová Tereza, ŽK 2:3, ČK 0:1 (Matějka Tomáš), diváků 50.

Sestava domácích: D. Vávra - P. Řezáč, M. Hlaváč, L. Šmrha, P. Melka, J. Kopal, J. Hnojský, V. Metlička, F. Šašek, D. Novák, F. Melka. Střídali: M.Florian, L. Buchta, L. Mareš, A. Čugujev

Sestava hostů: L. Malát - M. Brůha, L. Stach, D. Mayer, Z. Fait, R. Bulka,F. Mayer, V. Matějka, J. Vališ, T. Matějka, M. Vališ. Náhradníci: T. Kanta, M. Frous.

MOCHTÍN B - MALÝ BOR 1:0 (1:0)

Souboj týmů z konce tabulky přinesl poměrně kvalitní utkání s řadou šancí na obou stranách. Těch měli ale hosté více, hlavně pak ve druhém poločase. V koncovce se jim však vůbec nedařilo a tak všechny tři body brala domácí záloha, kterou podržel výbornými zákroky golman Petr Rajtmajer. O výsledku rozhodla jedna branka, kterou vsítil Michal Reitmaier ve 32.minutě. Hrálo se bojovně, ale slušně.

Branky: 32. Reitmaier Michal. Rozhodčí  Habada Vladislav, ŽK 3:1 , diváků 60.

SUŠICE B - VELKÝ BOR  3:0(1:0)

Branky: 18. Farták Josef, 56. Varga Imrich, 60. Bachroň Miroslav

Rozhodčí Javorský Josef, ŽK 1:1 , diváků 80.

KLATOVY B - HRÁDEK 1:2(1:1)

Branky: 44. Lukeš Michal - 50. Franěk Pavel, 53. Holeček Radek

Rozhodčí  Blaheta Josef, ŽK 1:3 , diváků 60.