KP dorostu mladší 7. kolo 20. -21.9. 2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  DOROST

PŘEKVAPIVÁ PROHRA MLADŠÍHO DOROSTU VE VEJPRNICÍCH

Postavení obou týmů v průběžné tabulce nového ročníku kdy dosud Klatovy zdobila čtyři vítězství a dvě remízy a po třech vzájemných zápasech za sebou ve kterých vždy vyhrály klatovští mladici lze vysokou prohru ve Vejprnicích označit jako překvapivou. Už proto, že domácí poprvé bodovali až v minulém, v šestém kole ziskem dvou bodů za  remízu a výhrou na penalty v H. Týně.

VEJPRNICE - KLATOVY 4: 0 ( 2: 0)

Martin Janda

Utkání rozhodl první poločas, který klatovští hráči doslova prospali. Nepodařilo se jim zachytit úvodní tlak soupeře, který po několika šancích skončil první brankou utkání. Druhou branku vstřelili domácí po individuální chybě jednoho z hráčů a do kabin se šlo za stavu 2:0 pro domácí. Druhý poločas byl v nasazení hostů nesrovnatelný s tím prvním. Klatovy soupeře přitlačily na jeho půlku, hru zjednodušily a do vápna posílaly nebezpečné centry. Bohužel ani ty největší šance nedokázali hráči Klatov proměnit, a

tak přišel trest v podobě třetí a čtvrté branky.

Sestava: Blahník - Šít, Sojka, Křepel, Šobek - Zedek, Kaas, Skýpala, Marek -Pivoňka, Benda