KP dorostu starší 7. kolo 20. -21.9. 2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ DOROST

V ODVETĚ  SI PROHRU VRÁTILI

Vhledem k rozlosování krajského přeboru  dorostu  , kdy se již po úvodním kole předehrávalo již odvetné  14.kolo  se Klatovy s Vejprnicemi střetly v krátké době podruhé. Zatím co v předehrávce byli v záběru srpna na domácím hřišti úspěšnější Klatovy , které vyhrály doma 4:0, v nedělní odvetě  tomu bylo opačně a domácí  tuto prohru klatovskému staršímu dorostu vrátili  a v sedmém vzájemném zápase za sebou strhli vyrovnanou bilanci tří  výher, dvou remíz a dvou proher zase  na svojí stranu .  Tradice,  že ve  Vejprnicích  Klatovy nebývají bodově úspěšné se přenáší i do čtvrtého ročníku za sebou.

VEJPRNICE - KLATOVY   3: 1 ( 0: 1)

Martin Janda

K odvetnému utkání odjížděl dorost v neděli a během krátké doby se utkal s tímto soupeřem již podruhé. A byla to dvě skoro totožná utkání. Starší dorostenci Klatov se dostali do vedení již ve druhé minutě zásluhou střely Harmadyho. Jenže doplatili na neproměňování šancí, kdy nedokázali přidat druhou branku. Místo toho přišla v šedesáté minutě branka vyrovnávací. Dlouhý balón za obranu si našel Otava a vyrovnal. O třináct minut později se domácí dostali do vedení, kdy křídelní akci řešil záložník přihrávkou pod sebe a nabíhající hráč se nemýlil. Konečnou podobu utkání dal v 77. minutě domácí Kristl po uvolnění a střele z vápna.

Branku za Klatovy dal  Harmady

Sestava: Schweigl - Macháček, Čabrada, Lysek, Urs - Pitel, Kojan, Kaas, Procházka - Harmady, Kozák ; střídali: Bláha, Šít, Kučera, Křepel, Zedek Jan