KS žáků 5. kolo 20. -21.9. 2014

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  – ŽÁCI

KS  žáků – aktuální výsledky

Z HŘIŠTĚ POSLEDNÍHO MÝTA SE VRÁTILI S PRÁZDNOU

K dalšímu utkání zajížděla žákovské rezerva Klatov na hřiště vzdáleného Mýta. Vzhledem k početné marodce a současně hranému utkání „áčka“ v Domažlicích nastoupila v silně kombinované sestavě, doplněnou o hráče mladších žáků. To se projevilo na průběhu zápasu, ve kterém se nakonec z těsného vítězství radoval domácí celek, který si připsal do tabulky první soutěžní body.

SLAVOJ MÝTO – SK KLATOVY 1898 „B“3 : 2           (3:0)

Radimír Bilíček

Vstup do utkání lépe vyšel domácím a už v 8. min. se po dlouhém odkopu a samostatném úniku D.Zbuzka mohli radovat z vedení 1 : 0. Tento rychlý gól nás probudil a postupně kluci získávali územní převahu. Ta přinesla šance, ale ani ty nejvyloženější jsme nedokázali proměnit. To, jak se později ukázalo, rozhodlo dnešní utkání. V závěru I.poločasu jsme si opět během dvou minut nedokázali poradit s rychlonohým D.Zbuzkem a ten ještě do poločasové přestávky zkompletoval hattrick.

I přes hrozivě vypadající skóre to kluci nezabalili a téměř celý II. poločas se odehrál na polovině domácích. Náš tlak sílil a po pohotovém vysunutí O.Javorského M.Bilíčkem, prvně jmenovaný už svůj únik v gól proměnil. Tento gól nás hodně povzbudil a nebýt někdy hodně podivných rozhodnutí hlavního rozhodčího, mohl přijít kontaktní gól o hodně dřív. To se P.Pretzelmayerovi podařilo až pět minut před koncem utkání a na určitě spravedlivé srovnání celkového skóre nám chyběl čas a v samotném závěru i síly.

Branky: 3 x D.Zbuzek - O.Javorský, P.Pretzelmayer

Rozhodčí   M.Plundrich, ŽK 1:0, diváků 20.