OP dorostu 5 . kolo 20.-21.9.2014

OKRESNÍ PŘEBOR – DOROST

OP dorostu – aktuální výsledky

FAVORITÉ NA BODY NEDOSÁHLI

Páté kolo okresního přeboru dorostu neskončilo podle teoretických předpokladů. Papírově horší týmy překvapily, když Strážov doma porazil Nalžovské Hory a stejně úspěšné byly Hartmanice, které domácímu celku SK Bolešiny uštědřily vysokou porážku. Tato překvapení vynesla oběma nováčkům odměnu ve formě umístění prvních dvou příčkách průběžné tabulky.

STRÁŽOV - N. HORY  2:1 (2:0)

Milan Denk

Domácí dorostenci ve druhém domácím utkání nechtěli nic ponechat náhodě a od začátku hráli ze zajištěné obrany, to jim přineslo mírnou převahu. V 25. minutě se kopal rohový kop, míč se odrazil a pohotový Drmola otevřel skoré zápasu na 1:0. Těsně před poločasem za domácí navyšoval skoré Jakub Kalivoda hlavičkou z rohového kopu. Poločas 2:0.Na začátku druhého poločasu Strážov zaváhal a hosté snížili na konečných 2:1.

Branky: 25. Drmola Vojtěch, 45. Kalivoda Jakub - 46. Kupka Robert.

Rozhodčí Václav Pressl, ŽK 0:1, diváků 35.

Sestava SK Strážov: M. Širaj – P. Kiesenbauer, T. Novák, D. Hrach, P. Thurnvald, V. Drmla, D. Heidenreich, J. Kalivoda, T. Volf, L. Muchka, O. Schwarz, J. Červeňák, J. Toman, D. Zetocha, O. Rubáš, L. Janda.

Sestava Sokol N. Hory: D. Sládek – J. Cízler, F. Polena, J. Kovařík, A. Ráček, L. Pícha, M. Pícha, R. Kupka, R. Kolařík, R. Roub, V. Čermák, L. Hudlička, K. Malát (ŽK), P. Adamec.