KP žáci mladší 7. kolo 20.-21.9.2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  ŽÁCI

KP mladších žáků – aktuální výsledky

MLADŠÍ ŽÁCI  SUŠICE PŘIBRZDILY ROZJETÉ LUBY

Na rozdíl od KP starších žáků, kde je v souboji o čelo tabulky se svými největšími soupeři klatovský tým osamocen, v kategorii mladších žáků dosud suverénní lídr SK Klatovy 1898 jak se zdá může počítat s podporou dalších týmů Startu Luby a TJ Sušice. Mezi těmito celky došlo v KP k prvnímu souboji. Do zápasu šli vzhledem k dosavadnímu úspěšnému tažení v roli mírného favorita fotbalové naděje Startu. Papírové předpoklady vzaly za své a svěřenci domácích koučů Pavla Hrubce a Petra Kolaříka  získali cenný skalp soupeře, který ještě výrazně promluví v dalším průběhu do umístění mezi nejlepšími.

SUŠICE - LUBY  5:1 (1:1)

Pavel  Hrubec

Začátek utkání byl pro obě mužstva seznamovací, když na obou stranách došlo k několika slibným příležitostem, ale ani jedno mužstvo nedokázalo vstřelit gól. To se povedlo ve 20 minutě domácímu Markovi Podlipskému, který po krásném uvolnění od Pavla Potužáka vstřelil svůj premiérový gól. Místo uklidnění domácího týmu a zpřesnění hry přišlo rychlé vyrovnání po střele hostujícího Jandy. Závěr první poloviny utkání se dohrál ve stejném duchu jako jeho začátek.

Druhý poločas začala obě mužstva ve velkém nasazení a šancí na obou stranách začalo přibývat. Domácí brejkové příležitosti nedotáhli do vytouženého vedení, naopak domácí brankář Aleš Václ musel čelit několika tvrdým střelám hostujícího týmu, ale vždy si bravurně poradil. O výsledku se rozhodlo mezi 50 a 55 minutou, kdy domácí nastříleli čtyři krásné branky. Opařený soupeř už se nezmohl na zvrat utkání a tak domácí hráči dotáhli utkání do vítězného konce. Tímto mohli být spokojeni nejen domácí hráči a trenéři, ale i hojný  počet diváků  pro které byla odměnou předvedená hra obou družstev.

Branky: 20´, 54´ -Marek Podlipský; 50´ Karel Harant; 52´,55´- Štěpán Krůs -   21´, Leon Janda

Rozhodčí: Mazanec Marek , ŽK 1:0 ( Kolařík Lukáš), diváků 70.

Sestava domácích: Aleš Václ; Michal Novák; Vlastimil Grabmüller; Pavel Potužák; Josef Kadlec;Štěpán Krůs; Ondřej Míčka "K"; Adam Pivetz; Marek Podlipský; Martin Potužák;

Lukáš Kolařík; Karel Harant.  Trenéři: Pavel Hrubec ; Petr Kolařík

NÝRSKO - STŘÍBRO   1: 1 ( 0: 1) PK 4:3

V.Keřlík

Domácí tým nastoupil do zápasu velmi vlažně a svou hrou s řadou nepřesností prohrával po poločase 0:1. Ve druhé půli při hře převážně na soupeřovo bránu dokázal sice vyrovnat , ale rozhodující gól se nepodařilo vstřelit . Při penaltové loterii se nakonec rozhodlo o dvou bodech pro domácí, které asi nejlépe vystihují výkony obou mužstev.

Branku za Nýrsko  dal Adam Kravec

Rozhodčí   Jan Jakš, bez karet, diváků 40.

DOMAŽLICE-SK KLATOVY   0:6 (0:5)

Josef Juraši

Hosté z Klatov vstoupili do zápasu ve velkém stylu a po 10 minutách hry svítil na ukazately skóre stav 0:4.

Klatovští velmi dobře kombinovali, vysokým pressingem nutili domácí hráče k chybám v rozehrávce, čehož dokázali brankově využít. Pátou branku si pod tlakem domácí vstřelili sami. Ve druhém poločase, přeci jen domácí zvýšili aktivitu a hosté již neměli tolik času k přesnějšímu zakončení. Až v samotném závěru utkání se Klatovští  střelecky prosadili a zaslouženě navýšily skóre na rozdíl šesti branek ve velmi pohledném zápase.

Branky: 10. a 59. Jílek Petr, 4.Sojka Alexander, 5. Marek Lukáš, 6. Petrželka Vojtěch, 22. vlastní .

Rozhodčí: Hálek Pavol, hráno bez karet, diváků 50.

Sestava Klatov : Muknšnábl, Kutka, Jánský, Petrželka, Sojka, Kirpal, Kovářík, Jílek, Fiala, Říha, Marek.

DYNAMO ZČE -  HORAŽĎOVICE   10: 0 ( 3: 0)