IV. TŘÍDA - skupina B 5. kolo 20.-21.9.2014

IV. TŘÍDA – skupina  B

IV. třída sk. B – aktuální výsledky

V DERBY PŘIŠLI  O PRVNÍ MÍSTO , TABULKU VEDE KOLINEC

Když se dva perou, třetí se směje. V tomto případě se dá toto přísloví aplikovat na derby Sušice C – Hrádek B. Jeho výsledek, resp. vítězství hostů z Hrádku zahrálo do not fotbalistům Sokola Kolinec. Ti si v domácím prostředí v jejich současné formě podle předpokladů poradili s TJ Soběšice a probojovali se do čela tabulky IV. třídy sk. B.

VEŘECHOV - KVASETICE  1:1 (1 : 1) PK 0:2

Branky: 13. Richter Milan - 23. Ballý Michal

Rozhodčí Luděk Staněk, ŽK 4:2, diváků 40.

S. PLÁNICE - CHANOVICE B  3:0 (1:0)

Karel Pohanka

V sychravém počasí přijel do Plánice soupeř z Chanovic. Nikdo z domácích nevěděl co od nováčka soutěže očekávat a sympatického soupeře s mladým týmem přivítali na svém domácím hřišti rozpačitým výkonem. Pře motivovaný tým domácích se hnal rychlostí blesku na branku hostí což často vyústilo v individuální chyby ve zpracování, či rozehrávce. Po minulém kole, kdy se domácí namlsali v Horách Matky Boží, se každý z hráčů Plánice snažil zapsat mezi střelce což týmu spíše škodilo, než přidávalo na užitku. Po odehrané půlhodině, kdy domácí hráli do roztrhání těla všem došlo, že je třeba svojí hru zklidnit a přejít do pro Plánici typické kombinace, v tento moment se hra zkonsolidovala a domácí zahrozili z několika nebezpečných situací. Blízko ke gólu měli zejména středopolař Černý a útočník Plánička. Branka

však přišla až těsně před koncem první půle, kdy si balon z volného přímého kopu postavil domácí kapitán Vlček, který svým centrem našel Marka Bauera jenž se pokusil o efektivní zakončení nůžkami, jeho z blokovaný pokus se dostal ke Kohoutovy, který nadvakrát prostřelil golmana hostí a zaznamenal tak svojí první trefu po návratu z dlouhodobého hostování v Žinkovech. Za stavu 1:0 se šlo do kabin, kde nastal pro Plánici velký vítr a tým domácích do druhého poločasu udělal dvě změny v sestavě. Druhý poločas nabral výkon hráčů Plánice na obrátkách a dvěma góly se zapsal mezi střelce útočník Plánička, který po přihrávkách Kozáka protlačil míč za záda brankáře hostí. Když pak skvěle chytající domácí golman zlikvidoval dva nebezpečné pokusy hráčů z Chanovic, sudí ukončil utkání po devadesáti odehraných minutách za stavu 3:0. Jedinou kaňkou na utkání tak byli nejspíše dvě červené karty, které padli na obou stranách, avšak nejednalo se o žádné dramatické situace, jelikož oba vyloučení byli posláni předčasně pod sprchy za dvě po právu udělené žluté karty a rozhodčí s přehledem udržel úroveň utkání po celý zápas, který se řadil do kategorie bezproblémových.

Branky: 45. Kohout Tomáš, 59. a 60.Plánička Lukáš.

Rozhodčí Lojík Václav,  ZK 3:4, ČK 1:1 ( 88.Kohout Tomáš - 53.Vivatenko Jurij., diváků 40.

MYSLÍV - H.M.BOŽÍ    5:3(3:0)

Branky:  13.Silovský Josef,15.Bláha Michal, 42., 80. a 85.Sládek Jan - 49 . a 55.Chudý Josef, 86. Kuchynka Boris

Rozhodčí Petr Bala, ŽK 3:1, diváků 40.

KOLINEC - SOBĚŠICE  8:0 (6:0)

Branky:  13.,37. a 44. Milfort Milan, 12. Vacherlon Pavel, 31. Javorský Štěpán, 65. Kluch Petr, 31. a 83. Horák Jan.

Rozhodčí Pena Miroslav, ŽK 0:2, diváků 50.

SUŠICE C - HRÁDEK B 3:4 (2:1)

Branky: 32. a 41. Hanula ,  76. Mataše  Martin -  37. a 85. Rada Jan , 47. Mareš Karel, 68. Rychtařík Leoš.  Rozhodčí Roman Mácal, ŽK 4:2, diváků 100.

PAČEJOV B - N. HORY  4:0 (1:0)

Domácí dávali jen horko těžko dohromady zápasovou sestavu, ale ti co nakonec vyběhli na zelený trávník, podali dobrý výkon a připsali si zasloužené premiérové tříbodové vítězství. V brance obětavě nastoupil dvaapadesátiletý Jarda Kučera, který se blýskl několika výbornými zákroky.  O branky se podělili Honza Kodýdek,  Dan Königsmark, nezničitelný matador Petr Pišta Lávička a Franta Štěpán. Před 50 diváky řídil Roman Mácal.

Sestava Pačejov:Kučera J. – Cikán J. /45.min. Panuška J./ – Jakab P. -  Lávička P. – Štěpán F.  Hora J. – Hosnedl P. – Kodýdek J. – Suda V. – Kolářík A. -  Königsmark D.

Branky:  18. Kodýdek Jan, 47. Königsmark Daniel, 78. Lavička Petr, 85. Štěpán František

Rozhodčí Roman Mácal ,  ŽK 0:1, diváků 50.