III. třída 7 . kolo 20.-21.9.2014

III. TŘÍDA

III. třída – aktuální výsledky

O BODECH SE ROZHODOVALO AŽ V ZÁVĚRU

Doslova v posledních okamžicích se rozhodovalo v několika zápasech 7. kola III. třídy . Nejdramatičtější byly závěry utkání Hartmanice –Budětice kdy domácí Lukáš Soudek rozhodl v poslední minutě o tom, že hosté z Budětic se budou vracet s prázdnou a Dešenicích srovnával v předposlední minutě v duelu o první místo  domácí Soušek stav s Týncem na 3:3 a tím umožnil svému týmu ještě získat další bod z penaltového rozstřelu. Ve Velkých Hydčicích zase hostující  M. Chaloupka  jedenáct minut před koncem rozhodl o tom, že body z horké půdy putují domů se svéradickou rezervou.

Obdobný průběh měl také zápas v Zavlekově ve kterém hosté vyrovnali v poslední minutě a pak i získali bonusový bod z PK.   Posledních dvacet minut  vyznělo ve prospěch K. Hor, které dvěma góly ve Velharticích se postaraly vítězstvím na půdě lídra tabulky o velké překvapení tohoto kola.

HARTMANICE – BUDĚTICE  2:1(1:1)

Branky: 23.  Mačuda Lukáš , 90. Soudek Lukáš -  38. Janečka Petr Rozhodčí Šmrha Miroslav, ŽK 2:0 , diváků 140.

VELHARTICE - K.  HORY  0:2 (0:0).

Branky: 71. a 80. Tomek Petr .

Rozhodčí Veverka Jan, ŽK 1:2, diváků 100.

ŽIHOBCE - ŠVIHOV    0:3 (0:1)

Branky : 18. Zdrahal Jan, 62. a 88.  Kowalski Martin.

Rozhodčí Josef Javorský, ŽK 3:1, diváků 60 .

DEŠENICE - TÝNEC  3:3 (1:1) PK 4:1

Branky: 44. Kajínek Luboš, 47. Mazánek Václav, 89. Soušek Stanislav - 11. Vacovský Milan, 65. Šťastný Ondřej, 76. Frous Michal (PK). Rozhodčí Josef Blaheta, ŽK 3:2, diváků 35.

V.  HYDČICE - SVÉRADICE B  2:3 (0:1)

Branky: 67. Bečvář Jaroslav, 69. Hejpetr Ladislav - 43. a 79. Chaloupka Martin, 55. Klas Martin.

Rozhodčí Jan Jakš, ŽK 4:4, diváků 50.

ZAVLEKOV - BEZDĚKOV 2:2(0:1) PK 2:4

Branky:  55. Fous Jan 78. Hlavin David - 15.(PK)  Gáborik Luboš ,  90. Dulka Josef

Rozhodčí  Šmrha, ŽK 2:5, diváků 50.

MILČICE - Ž.  RUDA  2:3 (1:1)

Branky: 34. a 52. Kubáň Milan- 44. Duda Jaroslav,  70 Greiner David,  87. Lehečka Jakub

Rozhodčí Miroslav Pena, ŽK 2:4, diváků 40.