1.B TŘÍDA skupina B 5. kolo 20.-21.9.2014

1.B  TŘÍDA  - SKUPINA B

1.B třída – aktuální výsledky

DO POŠUMAVÍ SI JEZDÍ SOUPEŘI PRO BODY

Také v 5. kole 1.B třídy  jsme zaznamenali další bodové ztráty týmů z Pošumaví v domácím prostředí. To je jeden z důvodů proč Měčín i Dlouhá Ves  na své první domácí vítězství čekají. Horažďovice B  dokonce doma v tomto kole prohrály a jelikož si nepolepšil ani  Strážov na hřišti lídra tabulky , zůstává nadále  na posledním místě.

HORAŽĎOVICE B - ST. SMOLIVEC  3:5(2:3)

Petr Motl

Branky: 16. Šedivý Michal, 30. Zdichynec Lukáš, 82. Turek Jiří -  11., 89. Procházka Stanislav, 31., 36. Eisman Marek, 78. Strejc Otomar

Rozhodčí Šlouf Jiří , ŽK 1:2, diváků 50.

Sestava FK Horažďovice: Nauš Josef, Šedivý Michal, Podzimek Milan (46. Vachuška Aleš), Pařil Tomáš, Turek Jiří, Jánský Pavel, Vonášek Daniel (ŽK), Želíska Jan, Boček Jan,  Macoun Tomáš, Zdichynec Lukáš

S. BLOVICE - SK STRÁŽOV  3:1 (1:1)

Petr Presl

Branky: Rous J. 3 -  B. Mayer. Rozhodčí : Filinger,  ŽK 1:2, ČK 0:1 (87. Chaluš), diváků 80.

Sestava hostů : Javorský-Michel(25.Presl A.), Čížek, Janka, Hosnedl- Uruba, Faltín, Chaluš, Kološ - Míšek, Mayer(75.Kutný).

Statistika hráčů - Strážov po 4.odehraných kolech

DLOUHÁ VES - FK ŽÁKAVA 2:2  (2:1)PK 5:3

P. Beránek

Vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách.

Branky:  Švec, Pechek -  Váňa, Silovský

Rozhodčí Duda, ŽK 3:3, ČK 0:1 (Druga), diváků 100.

S. MĚČÍN - ŠTĚNOVICE 1: 1 ( 0: 0)PK 5:4

Branky: Čada; ŽK: 2:5, diváků 150.

MOCHTÍN - HAAS CHANOVICE   2: 1 ( 2: 0)

Vyrovnaný zápas přinesl nakonec všechny tři mistrovské body domácím fotbalistům. Ti šli do vedení již ve 2. minutě po přesné střele z voleje kapitána Dolejše. Pak měli více ze hry hosté, kteří se snažili o vyrovnání, ale ve 37. min. inkasovali znovu. To se po přímočaré akci dostal do zakončení Špindler, golman hostů neměl šanci - 2:0. Ve druhém poločase byly golové příležitosti na bou stranách, ale golmani obou týmů - hostující Karel Soukup i domácí Petr Rajtmajer patřili k oporám.  Chanovické mužstvo, výborně ve středu hřiště dirigované zkušeným Lukášem Černohorským, se snažilo, chtělo změnit nepříznivý stav. Mochtínská obrana však držela čisté konto a to až do 81.minuty, kdy se po centru zprava dostal k zakončení střídající J.Chalupný, střílí kontaktní gol na 2:1. Na vyrovnání ale již hosté moc času neměli, domácí si zbytek utkání pohlídali, získali všechny tři body.

Branky : Jiří Dolejš, Viktor Špindler - Jakub Chalupný. Rozhodčí R.Brůha ze Sušice, ŽK 3:2, 80 diváků.