KS dorostu, sk. B 7. kolo 20,-21.9.2014

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

KS dorostu sk.B – aktuální výsledky

MOCHTÍN V  DERBY PŘIŠEL O BOD I  PRVNÍ MÍSTO

V 7. kole krajské soutěže dorostu, která probíhá, jako jediná soutěž v kraji v režii týmů z Pošumaví rozhodl dramatický průběh derby Mochtín – Nýrsko o změně na prvním místě tabulky. Očekávané výhra Sušice v Postřekově rozhodla o tom, že se svěřenci sušického trenéra Pavla Hubáčka se ujali nové role lídra tabulky. Pozornosti nemohou ujít a výsledek z Mochtína to jen potvrzuje výkony dorostu Okuly Nýrsko, když tento tým nebodoval pouze proti novému lídru tabulky. Milým překvapením je současné 4. místo v tabulce nováčka KS  Sokola Hradešice. Je jen škoda, že z dosud sedmi zápasů pět vyhráli a paradoxně na body nedosáhli dvakrát doma, podruhé v tomto kole kdy vyšli bodově naprázdno z duelu s desátým celkem tabulky Sokolem Blovice.

HORAŽĎOVICE - FK ŽÁKAVA    9:0 (3:0)

Sestava Horažďovice : Přibyl, Pikeš, Kovář M., Šašek, Stulík, Petřík, Sládek, Macoun, Masopust, Boček, Vachuška, Greger, Vrzal, Vítovec, Bartheldy

Branky:  Vachuška Aleš 5, Macoun Tomáš, Boček Jan, Greger Tomáš, Petřík Václav

Rozhodčí: Pena Miroslav , ŽK 1:1, diváků 30.

MOCHTÍN - NÝRSKO  3:3 (1:2) na PK 4:3

Okresní derby této soutěže přineslo dramatický souboj o body až do poslední minuty. Domácí šli do vedení již v 8.minutě po střele Jiřího Pelešky. Pak se ale domácí předháněli v solování, ztráceli míče a toho hosté dokonale využili. Ve 14.min. srovnal na 1:1 tečovanou střelou Stanislav Němec a ve 30. min. Jaroslav Toman poslal hostující Okulu do vedení. Po změně stran se Mochtín výrazně zlepšil, měl jasnou převahu. Josef Rašek srovnal na 2:2 v 54. min. a další golovku trestuhodně zahodil D. Burian. Hostům se vzápětí povedl rychlý brejk, který golem zakončil Antonín Dražka, Nýrsko opět vedlo. Závěr utkání patřil jasně domácím. V 75.min. srovnal na 3:3 z úhlu D. Kotlan, další golovky ale již Mochtín neproměnil a tak o druhém bonusovém bodu rozhodovala střelba pokutových kopů. V té byli úspěšnější domácí, vyhráli ji 3:1, když dvě střely hostům chytil golman, třetí střela skončila na tyči.

Branky : Jiří Peleška, Josef Rašek, Daniel Kotlan - Stanislav Němec, Jaroslav Toman, Antonín Dražka.  Rozhodčí Radim Koura, ŽK 2:1, diváků 40.

POSTŘEKOV -   SUŠICE  1: 3 ( 1: 1)

Podrobnosti nehlášeny

STOD -  LUBY  2: 3 ( 1: 1)

HRADEŠICE – BLOVICE  1: 4 ( 0: 4)

Milan Černík

Hostující mladíci předvedli velmi dobrý výkon, předčili domácí zejména v rychlosti, důrazu a nasazení a zaslouženě si odvezli všechny 3 body. K tomu jim pomohl podprůměrný výkon domácích, kteří si nechali v 1. poločase během pěti minut nasázet 3 branky. Zlepšenou hrou ve 2. poločase již dokázali jen korigovat nepříznivý výsledek, když několik dobrých šancí nedokázali proměnit.

Branky: 16. a 20. Hurt Marek, 18. a 31. Nekola Tomáš - 55. Vaněček David

Rozhodčí: Bína Roman, ŽK 1:1, 30 diváků.