PAČEJOV PŘIVEZL BODY Z NÝŘAN

1.A  TŘÍDA

1.A  třída -  aktuální výsledky

OPTIMISTICKY NALADĚNÉ NÝŘANY  POSLAL PAČEJOV ZNOVU TVRDĚ  NA ZEM

K pátečním úvodnímu zápasu 6. kola 1.A třídy   zajížděl Sokol Pačejov k svému dalšímu duelu do Nýřan.  Před tímto zápasem byli domácí příznivci optimisticky naladěni. Domácí před týdnem přivezli ze Staňkova vysokou výhru 5: 0 a pokračovat ve vylepšování skóre byli rozhodnuti i s nováčkem soutěže.  Ten kdo zůstal při zemi byli hosté které s vědomím, že v Nýřanech nemají, co ztratit šli s pokorou do zápasu . zatím co na jejím konci po vysoké výhře mohli radostní vzlétat, domácí kteří předpokládali to samé, ale padli touto prohrou tvrdě na zem! Inu takový je fotbal…

DIOSS NÝŘANY - SOKOL PAČEJOV  0 : 4  (0 : 3)

Předehrávané utkání 6.kola 1.A třídy se hrálo v pátek v podvečer na podmáčeném terénu v Nýřanech.  Vzhledem k celodennímu dešti však bylo hřiště ještě v relativně dobrém stavu.  Pačejovu  scházel z pracovních důvodů stoper Jirka Fiřt, kterého v sestavě nahradil Honza Hosnedl. Hosté vstoupili do zápasu aktivněji a měli častěji míč na svých kopačkách. Poprvé zahrozili ve 23.minutě, kdy po pěkné kombinační akci, na jejímž počátku stál špílmachr Vašek Klásek, pálil těsně vedle Vašek Brůha. O tři minuty později už ale zahřmělo. Centr z trestného kopu posadil Jarda Kubaň přesně na hlavu Pepy Ticháčka a ten poslal Pačejov do vedení. Ve 39.minutě pro změnu z druhé strany  centroval Petr Pavelec a Vašek Brůha nadvakrát dostal míč do sítě. To ale ze strany hostů nebylo v 1.poločasu vše. Ve 45.minutě Jarda Kubaň  vystřelil tvrdě  po zemi z úhlu a klasickým „angličanem“  od tyče zvýšil už na 3 : 0.

Po změně stran se samozřejmě Nýřany ještě pokusily něco se zápasem udělat. Během úvodní desetiminutovky si vypracovaly dvě brankové příležitosti, ale výborný Kuba Kalčík svůj tým podržel. Nástup domácích však poté opadl, zvláště poté, když v 63.minutě Klásek propálil vše, co mu stálo v cestě a dal výsledku konečnou podobu. Nýřany se až do konce zápasu k ničemu vážnému nedostaly /kromě několika zbytečně tvrdých zákroků/. Pačejov si vysoké zasloužené vítězství bez problémů pohlídal a v tabulce si připsal další tři důležité body. Je to už třetí vítězství v řadě, pokaždé se čtyřgólovým přídělem.

Branky: 26. Ticháček Josef, 39. Brůha Václav , 45. Kubaň Jaroslav , 63. Klásek Václav .

Rozhodčí:  David Janda, Daniel Ruda, Lukáš Jonáš. DS : Vladimír Bláha. ŽK 5 : 1, diváků 70.

Sestava Pačejov:  Kalčík J..  -   Šmrha L. /73.Bokr P./ – Kolářík A. – Hosnedl J.   - Pavelec P. –  Brůha V. -   Hlůžek J. – Polena P. -  Klásek V.  - Ticháček J. /83. Cikán J./  – Kubaň J. /67.Kubaň M./