Okresní přebor mužů 6. kolo 13.-14.9.

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI

Okresní přebor -  aktuální výsledky

SUŠICKÁ REZERVA SE VRÁTILA DO ČELA TABULKY

Sušická rezerva v minulém kole ztratila první body prohrou v Bolešinech. Z tohoto neúspěchu se v domácím duelu se Sokolem Vrhaveč   oklepala a po té, kdy Klatovy B svůj domácí zápas se Sokole Běšiny nehráli  se vrátila do čela tabulky. Pozornosti tohoto kola neunikly ani další duely. Třeba ten, ve kterém se vždy něco děje v Nezamyslicích kde hrál hrádecký Svatobor zaujal tím, že hosté dali vyrovnávající branku v 96. minutě  a nakonec ještě dokázali získat další bod z penaltového rozstřelu. Se zájmem byl očekáván výsledek dvou staronových účastníků OP v Mochtíně, který vyzněl pro domácí rezervu. Prvních šest kol OP bylo ale největším propadákem pro béčko Startu Luby. Potvrzuje to již pátá prohra tohoto týmu z toho třetí doma. O bezradnosti lubské rezervy napovídá také to, že pouze v posledních pěti duelech pouze v tom minulém proti Mochtínu (:0) dokázala skórovat!

NEZAMYSLICE - HRÁDEK  1:1(0:0)PK 2:4

Branky:  74.  František Ritter- 96 . Miroslav Kolář

Rozhodčí Stach, ŽK 4:3, ČK 1:0(92. Musil Ondřej), diváků 80.

MALÝ BOR - JANOVICE  2:1(1:1)

Branky: 7. Kocum Pavel, 70. Petřík Jiří - 35. Valečka Václav

Rozhodčí Josef Javorský, ŽK 2:5 , ČK 0:1 (Müller Jan) , diváků 90.

BOLEŠINY - VELKÝ BOR  3:0 (1:0)

Branky: 20. Pojar Stanislav, 81. a 90.(PK) Vraný Dominik.

Rozhodčí Marek Mazanec, ŽK 3:1, diváků 80.

MOCHTÍN B - MĚCHOLUPY 2:1 (1:0)

Souboj dvou týmů ze spodku tabulky přinesl na extremně náročném terénu ochtínského hřiště vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro domácí. Hrálo se s velkým nasazením, diváci viděli nejen tři branky, ale i řadu kuriózních situací, které přinášelo vodou podmáčené hřiště. Skore otevřel ve 12.min. Jan Potužník, na 2:0 pro domácí zvyšoval v 61.min. Jan Žiak. Závěr patřil hostům, ale stačili výsledek jen korigovat, když se po rohovém kopu přesnou halvičkou trefil v 81.minutě Ondřej Havlíček. Nelehké utkání s přehledem odřídil rozhodčí Radim Koura . ŽK 3:2, diváků  60.

Branky: 14. Potužník Jan, 61. Žiak Jan - 81.  Havlíček Ondřej

SUŠICE B - VRHAVEČ  4:1 (2:0)

Martin Kalný

Domácí pod taktovkou nového trenérského dua - Mottl, Blažek st. - slaví vítězství, kdy v těžkých fotbalových podmínkách Sušické béčko předvedlo velmi dobrý kolektivní výkon a udrželo tak domácí neporazitelnost. Prozatím nejlepší fotbalový víkend pro Sušický fotbal udělal radost všem, kteří dnes na fotbal dorazili. První branku vstřelil po nádherné přihrávce domácího bijce Tomáše Klímy útočník Varga. Druhou po další ukázkové akci Tomáš Fuchs. V druhé půli zaváhali domácí obránci a nechali Vrhaveč snížit. Poté domácí přitvrdili a brankami Budila a Chmelíka potvrdili vítězství.

Branky: 9. Varga Imrich, 14. Fuchs Tomáš, 50. Budil Marek, 68. Chmelík Petr - 47. Minařík Michal. Rozhodčí Roman Bína, ŽK 3:1, diváků 50.

Sestava Sušice B : Ludvar - Bachroň, Kalný, Marek, Mataše - Halas, Hubacek, Budil - Varga, Klíma, Fuchs. Nastoupili: Skrbek, Chmelik, Blazek, Mrskoš

LUBY B - HRADEŠICE  0:3 (0:2)

Karel Křížek(Luby)

Domácí rezerva přivítala na svém hřišti mužstvo Sokola Hradešice. Hrálo se na náhradním hřišti na těžkém a podmáčeném terénu, se kterým se lépe vyrovnali hosté. Celý první poločas byli aktivnější a svoji převahu potvrdili dvěma brankami. Na 0 : 1 střílel ve 32. minutě Melka František, ve 38. minutě na 0 : 2 upravil z přímého kopu Novák David. Ve druhé půli domácí hru vyrovnali, ale opět propadli v koncovce. Ani jednu ze svých šancí Branky : 32.  Melka František, 38. Novák David, 54. Hnojský Jan . ŽK 3:1, diváků 40.

nedokázali využít, a tak na konečných 0 : 3 uzavřel v 54. minutě hostující Hnojský Jan.

Sestava domácích:

Kodeš Petr, Javorský Josef, Heřman Štěpán,  Vejskal Martin, Nešpor Jakub, Šnour Daniel, Voráček Josef,, Pikhart Radek, Švec Radek, Kováč Pavel  a Havlovic Marek, střídali  Voráč Jan, Blohmann Tomáš, Johánek Marek, Hanus Jakub a Rückl Zdeněk..

Sestava hostů:

Vávra Daniel, Řezáč Pavel, Hlaváč Milan,  Melka Patrik, Melka František, Melka Lukáš, Hanojský Jan, Šasek František, Kopal Jiří, Novák David a Šmrha Lukáš, střídali Melka Milan, Mareš Lukáš, Čuguev Alexandr, Florian Martin a Metlička Václav.

Milan Černík(Hradešice)

Po dvou prohrách za sebou získali hosté konečně 3 body po velmi dobrém výkonu. Na těžkém terénu dokázali lépe kombinovat a ke třem vstřeleným brankám přidali ještě 4x nastřelenou brankovou konstrukci a spoustu neproměněných šancí. První branku vstřelil z voleje F. Melka po centru L. Šmrhy, druhou pak přidal D. Novák těžkou přízemní střelou k tyči z VPK, na kterou byl jinak výborný gólman domácích Kodeš krátký. D. Novák mohl přidal před poločasem i 3. branku, ale v obrovské šanci ho nejprve vychytal gólman a následnou dorážku vykopl z brány domácí obránce. Klid pro hosty tak přišel až po změně stran, když J. Hnojský hlavou po centru D. Nováka přidal třetí branku a o vítězi utkání tak bylo rozhodnuto. J. Hnojský se ocitl ještě dvakrát sám před domácím gólmanem, ale ten v obou případech míč vyrazil na roh. Několik výborných zákroků předvedl během utkání i gólman hostů D. Vávra. Velmi dobrý výkon podal hlavní rozhodčí M. Hovorka.

KLATOVY B - BĚŠINY

Utkání nehráno pro nezpůsobilý terén. Kluby se dohodly na náhradním termínu 26.9.2014 od 16.30 hod.