III. třída 6 . kolo 13.-14.9.

III. TŘÍDA

III. třída – aktuální výsledky

VELHARTICE MĚLY VYNUCENOU PAUZU, VE VEDENÍ JE VYSTŘÍDAL TÝNEC

Do režie programu 6. kola III. třídy zasáhlo počasí. Vytrvalý déšť podmáčel trávníky hřišť v Železné Rudě a v Bezděkově tak, že byly posouzeny y delegovanými rozhodčími jako nezpůsobilé a z tohoto důvodu odloženy. Jedním z těch , kteří měli vynucenou pauzu byli   první v tabulce Velhartice, které tak v roli lídra tabulky vystřídal Sokol Týnec. Ostře sledovaný souboj o černého Petra tabulky ve Švihově pro sebe jednoznačně rozhodl domácí tým a na dno tabulky poslal hostující Sokol Milčice.

BUDĚTICE – ZAVLEKOV  2:1 (1:0)

Zbyněk Chmelík

Domácí Budětice byly v prvním poločase lepším týmem a po zásluze vedly 1:0. V 43. minutě byl vyloučen domácí stoper F. Švehla a hosté tak dostali šanci na vyrovnání.

Začátek prvního poločasu paradoxně znovu patřil domácím, kteří i v oslabení hráli lépe. Od 10. minuty hosté přidali a domácí přehrávali. Po zásluze vyrovnali, ale ze 3 bodů se nakonec radovaly Budětice, gólem 15 minut před koncem utkání.

Branky: 14. Soumar Ota(vlastní), 80. Zbyněk Chmelík - 65. Hlavín David.

Rozhodčí Javorský Josef. ŽK 2:4, ČK 1:1 (43. František Švehla - 63. Turek Jiří), diváků 120.

TÝNEC - ŽIHOBCE  3 : 0 (1:0)

9. a 77.   Konig Michal  , 55.  Kanta Tomáš

Rozhodčí Bureš Jiří, bez karet, diváků 40.

ŠVIHOV - MILČICE   7:2 (5:2)

Branky: 4. a 9. Osvald Jaromír, 8.  Popelka Adam, 21.  Vrba Jindra, 28.  Kašpárek Václav,  52. a 64.  Kowalski Martin - 19.  Bláha Vladislav, 37. vlastní.

Rozhodčí Radim Koura,  Žk 1:2, diváků 50.

Ž. RUDA - VELHARTICE

Utkání nehráno pro nezpůsobilý terén.

K.  HORY - HARTMANICE  1:1 (0:1)PK 4:3

Branky: 77. Staněk Jiří - 38. Šimek Michal.

Rozhodčí Říha Zdeněk, ŽK 4:1, CK: 2:1 (58. Brejcha Lukáš, 78. Staněk Jiří - 78. Zetocha František , diváků 100.

BEZDĚKOV - V. HYDČICE

SVÉRADICE B - DEŠENICE  1:4 (0:2 )

Branky: 82. Klas Daniel - 4.  Poupa Jiří, 26 . Toman Radek(PK),  54, 90 . Poupa Michal  Rozhodčí Miroslav Pena, ŽK 3:2, diváků 50.

Sestava Svéradice:  Krejčí- Vít, Mládek, Jedlička, Červený- Chaloupka, Suchan, Makrlík, Klas M.,- Makovec, Vlček. Střídali: Vonášek, Klas D., Hájek, Valach, Prokopius