1.B TŘÍDA skupina B 4 . kolo 13.-14.9.

1.B  TŘÍDA  - SKUPINA B

1.B třída – aktuální výsledky

CHANOVICE JSOU NA TOM NEJLÉPE

Po čtyřech odehraných kolech nového ročníku 1B třídy jsou na tom v tabulce z týmů z Pošumaví nejlépe Chanovice, které úspěšně zvládly oba domácí zápasy. K předcházející výhře nad rezervou Horažďovic vybojovaly tři body po výhře nad Tatranem Dlouhá Ves.

Více se čekalo od Mochtína, který opět vyšel na hřišti venku naprázdno. Měčín znovu vítězstvím v Chlumčanech potvrdil, že body z venku umí přivést stejně běžně, jako je zase doma ztratit. Na posledním místě zůstává Strážov, který o místní pouti doma musel své utkání s béčkem z Horažďovic pro nezpůsobilý terén odložit.

ŠTĚNOVICE - MOCHTÍN   4: 1 ( 2: 0)

Hosté nabídli domácím individuálními chybami pohodlné dvoubrankové vedení. Po vyrovnaném průběhu, kdy měl ale Mochtín daleko více střeleckých pokusů, během dvou minut a to ve 27. a 29. minutě, vsítily Štěnovice dva slepené góly, byly na koni. Mochtín pak neúnavně dřel, chtěl vyrovnat, ale v koncovce se trápil. Domácím navíc zachytal výborně robustní, dvoumetrový golman Václav Stuchl, který kapituloval až v 70. minutě po opakované střele hostujícího kapitána Jiřího Dolejše, který snižoval na 2:1. Mochtín pak byl ve velkém tlaku, vyrovnání bylo na dosah, ale nepřišlo. Naopak, domácí v 83. minutě z "puštěného ofsajdu" i přes velké protesty hostů, zvyšují na 3:1. V 88. min. navíc přidali další branku, připsali si všechny tři mistrovské body.

Branky: Tomáš Belan 2, Martin Dolejší, Pavel Volf - Jiří Dolejš, rozhodčí Pavel Hromka, ŽK 3:2, 70 diváků

Branky: Belan 2, Dolejší, Volf - Dolejš; ŽK: 3:2, diváků 70.

HAAS CHANOVICE - DLOUHÁ VES   4: 0 ( 2: 0)

Jiří Štěrba

O místní pouti a před pěknou návštěvou za deště začal zápas pro domácí výborně. Polena Michal si pohrál s obranou i s gólmanem hostů a vstřelil svůj první gól. To samé zopakoval na konci prvního poločasu. Druhý poločas utekl obraně hostů Srb, přihrál před branku Polenovi a ten zakončil hattrick. V 57" ukončil výbornou hru domácích brankou Klásek Jakub. Potom již domácí soupeře k ničemu nepustili.

Branky: 3., 43. a 48.  Polena Michal , 57.  Klásek Jakub ; ŽK: 2:3, diváků 150.

Sestavy :

Chanovice: Hermanchak, Šulc, Prýmas, Zoubek /76" Rada Lukáš/, Klásek Jakub /66" Petřík Jiří/, Srb Ondřej, Šebek Jan, Pavlovský David, Polena Michal, Polena Josef /29" Soukup Petr/, Černohorský Lukáš.

D.Ves: Kodýdek Jiří, Goby Ondřej, Šperl Pavel, Kr us Martin, Blažek František / 34" Valvoda/, Rovnan Dušan, Mirvald Jakub, Hubený Jan, Švec Pavel, Kochjar František, Trčan Petr.

CHLUMČANY – MĚČÍN  0 : 1

Branka : L. Čejka. ŽK 5:8, ČK 1:1, diváků 100.