KP žáci mladší dohrávka odloženého 14.kola – 10.9.

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  ŽÁCI

KP mladších žáků – aktuální výsledky

SUŠIČSTÍ  MLADŠÍCI PRVNÍ DOMÁCÍ VÝHRU VYDŘELI

Bod za remízu doma s plzeňskými energetiky a výhru z venku z derby z Horažďovic , to již sušičtí mladšíci v průběhu dosavadních podzimních čtyř  odehraných kol měli, ale výhra doma jim do této sbírky chyběla. V minulém duelu doma s SK Klatovy, tak v tomto duelu na to ještě neměli, ale ve středeční dohrávce, hrané za umělého osvětlení to již vyšlo. O své zasloužené vítězství na UMT v duelu proti Stříbru bojovali do poslední vteřiny a to se jim nakonec vyplatilo. Velmi zdatně si vedl i nováček  Start  Lub, když získal doma  se sousedem čtvrtým v tabulce celkem z Přeštic  cenný bod.

SUŠICE - BANÍK STŘÍBRO 3:2 (1:1)

Pavel Hrubec

V prvních minutách utkání si domácí tým vytvořil velký tlak na soupeřovu bránu, ale nepřesnou koncovkou a nedůsledností nemohl vsítit branku. V polovině prvního poločasu po kolmé přihrávce Michala Nováka zaběhl do otevřené obrany Ondřej Míčka a tím otevřel skoré ve prospěch domácích. Místo uklidnění a navýšení brankového skóre přišel trest po chybě obrany a vyrovnání nejen hry, ale i výsledku na 1:1.

Ve druhém poločase, za umělého osvětlení, to byl fotbal nahoru dolu s mnoha brankovými příležitostmi na obou stranách, ale vždy při šancích předvedli své umění oba brankáři. Opět v polovině druhého dějství vystihl chybnou rozehrávku hostující obrany  sušický Ondřej Míčka a vsítil svůj druhý gól v utkání. Ta samá chyba se opakovala na straně domácích a hosté této chyby využili a srovnali na  2:2. Na poslední dvě minuty vsadil domácí trenér Pavel Hrubec na rozestavení s  jedním obráncem a všechny zbývající síly vrhnul do útoku. Tento risk se mu vyplatil, když v závěrečných vteřinách utkání mohl završit hattrick vynikající Ondřej Míčka, ale brankář byl proti tomu. Vzápětí při  posledním závaru před hostující brankou vstřelil domácí Michal Novák gól a tím zajistil domácímu týmu cenné vítězství.

Branky: Ondřej Míčka 2, Michal Novák.