KP žáci starší dohrávka odloženého 14.kola – 10.9.

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ ŽÁCI

KP starších žáků – aktuální výsledky

NÝRSKO MÁ RECET JAKO VOZIT BODY Z VENKU

Ve středu byly na programu dohrávky odložených utkání krajského přeboru starších žáků. Týmy v domácím prostředí Luby a Sušice tyto výhody nevyužily. Zvláště překvapivé je to u Sušice, která ani ve třetím domácím duelu na body nedosáhla a je překvapivě po pěti kolech stále bez bodů!  Doma na podzim čeká na svojí první výhru Okula Nýrsko, ale má zatím recept na to jak přivážet body z venku. Devět bodů, které mají nýrští starší žáci v tabulce, tak to je právě zásluhou stoprocentního zisku ze třech zápasů na hřištích soupeřů.

NEPOMUK – OKULA NÝRSKO  2:6 (2:0)

Ivan Pavlík

Hosté vstoupili do utkání jako „mistři světa“, za což je bojovní domácí potrestali již v 5 minutě, kdy po rohovém kopu hostů se dostal míči Jiří Šmíd, přeběhl celé hřiště a nikým neobtěžován, otevřel skóre. Nýrští zmatkovali, nepřihráli si a byli bez pohybu. Do poločasu po špatné malé domů domácí zvýšili z pokutového kopu na 2:0. Po důrazné domluvě v kabině se obraz v druhém poločasu zcela změnil a hosté utkání otočili během deseti minut a zbytek utkání pak kontrolovali hru.

Sestava Nýrska: Paroubek, Šmíd, Nový, Jarko, Hoidn, Mašek, Pukač, Vacek, Bastl, Pavlík, Valenta.  Střídali: Gondek, Hájek, Keřlík, Václavovic, Jeřábek

Branky: 5´ Šmíd Jiří, 27´ Nový Jan – 45´, 51´ Pavlík Jakub, 50´ Vacek Adam, 53´ Hoidn František, 60´ Gondek Patrik, 64´ Mašek Zbyněk

Rozhodčí: Kašpar Zdeněk , ŽK 1 : 0, diváků 30.

LUBY - PŘEŠTICE 1:4 (1:1).

Karel Křížek

Domácí stačili na vyspělejšího soupeře pouze v prvním poločasu, kdy na vedoucí branku hostů ve 28´ dokázali reagovat vyrovnáním ve 30´ krásnou střelou z dálky Martina Svobody. Ve druhém poločasu se brankově prosadili již jen herně lepší hosté a zaslouženě si tak odvezli všechny tři body.

Branky : 30´ Martin Svoboda  - 28´ Lukáš Klokan, 36´ Patrik Fabián, 47´ Matyáš Jánský, 63´ Kenneth Frýbert

Rozhodčí : Miroslav Pena, ŽK 2:2, diváků 40.

Sestava Luby : David Schejbal, Kamil Gajdoš, Martin Svoboda, Jakub Štilip, Marek Böhm, Petr Toman, Dominik Černý, Pavel Flosman, Matěj Pivoňka, Ondřej Kaiser, Vít Maňas, Zdeněk Krejčiřík, Sebastian Malán a Tomáš Votava.

SUŠICE - STŘÍBRO  4:5 ( 4: 2)

Branky: Svoboda 2x, Krouský, Křížek,