IV. TŘÍDA - skupina B 3. kolo 6.-7.9. 2014

·       KOLINEC MOHL PŘISPĚT K OSLAVÁM, ALE PROHRÁL NA PK

·       TĚSNÁ VÝHRA POSADILA NA TRŮN SUŠICI C

·       MYSLÍV ZÍSKALA PRVNÍ BODY A PŘIBRZDILA ROZJETÝ HRÁDEK B

·       ČERNÝ PETR ZŮSTAL VEŘECHOVU

Rozvinutý titulek v podstatě vystihuje to podstatné z průběhu 3. kola IV.třídy skupiny B. Jiný slovy , dosud první Hrádek B narazil v Myslívě , který naopak získal na podzim v tomto duelu první dva body. Oslavy 80. výročí založení kopané v Kolinci mohl tým mužů vyšperkovat případnou výhrou alespoň na pokutové kopy nad Sokolem N. Hory průběžným prvním místem, což se ale nestalo a dva body získali hosté. To nahrálo do not sušickému céčku, které minimálně na týden převzalo roli lídra tabulky. Radost také zavládla v Horách Matky Boží kde nechaly body nováček Haas Chanovice B. Poslední duel hraný v neděli  v Pačejově rozhodl o tom, že černý Petr v tabulce zůstává Sokolu Veřechov.

PLÁNICE - SOBĚŠICE   1:0(1:0)

Karel Pohanka

Domácí hráči chtěli po nevydařeném utkání v Hrádku, kde byli s naprosto nekompletní sestavou rozstříleni naplno zabodovat proti Soběšicím. Poprvé od začátku sezony se hráči z Plánice sešli v ucházejícím (avšak stále nedostatečném) počtu a předvedli hostům i divákům lekci z neefektivity.  Hosté po vyloučení hrotového útočníka v deseti lidech čelili náporu domácích se statečně se bránili  nakonec prohráli na pažitu v Plánici pouze těsným rozdílem 1:0. To však ( s úctou k soupeři ) nebylo jenom díky obraně hráčů Soběšic, ale také díky trestuhodné koncovce domácích, kteří za zápas vyslali směrem k brance hostí nepočítaně střel. Hráči Plánice zahodili tolik šancí kolik nemá jiný tým za 5 zápasů! Drtivý tlak vyústil v štiplavé zakončení hned v několik nebezpečných situacích ve kterých se postupně ocitli Zavadil, Černý, Kohout, Kozák, Vlček, Plánička a k zakončení se dostali i hráči z obrané řady, ani jedna ze šancí, z nichž hned několik se řadilo do kategorie stoprocentních, nebyla využita až do konce prvního poločasu kdy Plánička našel zpětnou přihrávkou Kozáka, který vymetl šibenici hostí. Jmenovat všechny šance domácích by bylo zbytečné a otázkou několika listů tlusté knihy. Hosté zahrozili chvíli před koncem utkání z nebezpečného protiútoku, se kterým si naštěstí poradil skvělý domácí golman, který se ukázal jako oporou týmu. Tradiční střelecké prokletí proti týmu ze Soběšic se opět potvrdilo a již po třetí v řadě zápas proti sympatickému soupeři dopadl stejným výsledkem. Další zápasy by měli podstoupit hráči Plánice již v

kompletním počtu.

Branka: 45. Kozák Ondřej.

Rozhodčí : Harmady, ŽK 1:3, ČK0:1 (41. Pokorný Luboš), diváků 60.

H.M.BOŽÍ - CHANOVICE B  2:1 (1:0).

Branky: 40' Chudý Tomáš, 54' Hoffmann Zdeněk (PK) - 76' Klásek Vojtěch.

Rozhodčí  Anslág Petr, ŽK 2:0, diváků 40.

MYSLÍV - HRÁDEK B   0:0 (0:0) PK 4:3

Rozhodčí Mácal Roman, ŽK 1:1, diváků 30.

KOLINEC - N. HORY 1:1 (0 : 0) PK 2:3

Milan Milfort

Utkání se hrálo po velké bouřce na silně podmáčeném trávníku, čemuž odpovídala hra. Nešlo kombinovat po zemi, jelikož míč se zastavoval v loužích, které byly téměř na celé hrací ploše. V prvním poločase snad stojí za zmínku pouze pokus přelobovat hostujícího brankáře, který umístil David Milfort půl metru vedle tyče. Druhý poločas začal pro domácí velmi nešťastně, kdy Milan Bejvl zatáhl ruční brzdu a to opravdu tak , že si přitáhl hráče, na kterého již nestačil rychlostně. Za toto viděl oprávněně červenou kartu. I přesto domácí měli několik slibných šancí, ale rovněž Martin Šůs domácí několikrát podržel. I přes oslabení se domácí dočkali golu, kdy po rozehrávce trestného koupu, našel David Milfort Jiřího Hoffmana, který krásnou střelou trefil horní tyč, od které se míč odrazil a Milan Milfort rybičkou potěšil široké domácí publikum. V samotném závěru poločasu hostující pomezní asistent Majer nesmyslně odmával postavení mimo hru s vysvětlením, že postavení hráče, který hrál míč bylo sice v pořádku, ale v postavení mimo hru byl hráč na druhé polovině hřiště a je na rozhodčím, aby toto rozhodl. Z následné rozehrávky navíc hostující hráč míč zpracoval rukou, což asi rozhodčí Staněk nemohl vidět, a hosté vyrovnali.

V penaltovém rozstřelu selhali u domácích zejména zkušení hráči. Závěrem uvádím, že rozhodčí utkání zvládl na terén bez větších problémů a

spravedlivě.

Branky: 71. Milford Milan  - 85.  Jedlička Antonín

Rozhodčí Luděk Staněk, ŽK  4:2, ČK 1:0 (Bejvl Milan),  diváků  70 .

SUŠICE C - KVASETICE   1:0 (0:0)

Branky:  74. Žežulka Václav .

Rozhodčí Petr Bala, ŽK 3:2, diváků 40.

PAČEJOV B – VEŘECHOV  2:2 (2:0)  PK 4:2

Branky:  12'  Kodýdek Jan, 30' Štěpán František -   55',58' Richter Milan.

Rozhodčí Hessová Tereza, ŽK 1:2, CK 1:1 (70' Štěpán František - 70' Zelíska Lukáš, diváků 40.