1.B TŘÍDA skupina B 3. kolo 6.-7.9. 2014

1.B  TŘÍDA  - SKUPINA B

1.B třída – aktuální výsledky

HROZÍCÍ PROPADÁK ZMÍRNIL BODOVÝ ZISK HORAŽĎOVIC  A  MOCHTÍNA

Bilance třetího kola je pro týmy z Pošumaví nelichotivá. Hrozící totální neúspěch nakonec zachraňovaly nedělní body získané doma Mochtínem, který byl stoprocentní a horažďovické rezervy za remízu se Žákavou.  V dalších čtyřech duelech si  Dlouhá Ves a Měčín (doma) ani  Chanovice a Strážov venku ani neškrtly.

SP. POŘÍČÍ - SK STRÁŽOV   6:1.

Branky : Fiala 3, Šefl 2, Šlajs -  David  Kološ.

Rozhodčí: Liškutín. ŽK: 2:2, diváků 110

Sestava Strážova : Franc-Denk,Čížek(C),Chaluš,Michel-Uruba,Kološ,Faltín,Vítovec(78. Presl P.)-Míšek,Hosnedl.

DLOUHÁ VES - ŠTĚNOVICE  2:3(2:1)

P. Beránek

Vyrovnaný zápas s mnoha šancemi na obou stranách, které měli většinou příčinu v podmáčeném terénu. I když domácí zápas otočili  z 0:1 na 2:1, nedovedli tuto výhodu udržet až do konce zápasu. V 71.min. došlo dokonce k vyloučení domácího hráče po druhé žluté kartě. A právě přesilovku hosté využili ke vstřelení vítězné branky.

Branky: 25. Pechek Petr, 44. Švec Pavel - 17. Boček Michal, 64. Belan Tomáš, 74. Jůza Jan

Rozhodčí: Říha, ŽK 5:  3 ČK 1:0 (71. Šperl Pavel 2 ŽK) Diváků : 80.

S. MĚČÍN - TJ PŘEŠTICE B 0: 2 ( 0: 0)

Branky: Šindelář, Čížek; ŽK: 2:1, diváků 90.Nehlášeno.

BLOVICE -  CHANOVICE  4: 3 ( 1: 1)

Branky: Malý 2, Rous 2 - Polena M. 2, Kába; ŽK: 2:4; ČK: 1:0, diváků 155

HORAŽĎOVICE B - FK ŽÁKAVA   5:5(1:2) PK 3:2

Jiří Motl

Branky: 22., 51., 70.(PK) Forman Michael, 58. Želíska Jan, 87. Sova Jan - 10., 20., 59. Zoubek Marek, 66. Soukup Ondřej, 77. Drugda Lukáš .

Rozhodčí  Hodek Jakub , ŽK 1:3. ČK  0:1(68. Fiala Pavel), diváků 80.

Sestava FK Horažďovice: Macoun Daniel, Pintíř Radek, Pařil Tomáš (46. Kovář Roman), Greger Tomáš, Vonášek Daniel, Želíska Jan, Sova Jan, Nauš Josef, Forman Michael (ŽK), Boček Jan, Janouškovec Jiří (50. Macoun Tomáš)

MOCHTÍN - K.CHLUMČANY   3: 1 ( 1: 0)

Domácí fotbalisté si na kluzkém terénu vypracovali řadu gólových příležitostí, všechny tři góly ale nakonec vsítili po standartních situacích. Ve 38.min. otevřel skoré z VPK Jaroslav Cihlář, na 2:0 zvyšoval v 59.min. po rohovém kopu Viktor Špindler a v 78.minutě jistil zaslouženou výhru Mochtína třetím golem Pavel Staněk, který se opět po rohovém kopu prosadil přesnou hlavičkou. To již domácí hráli jen v deseti bez vyloučeného Špindlera, stejně tak po 2 ŽK byl vyloučen i Chlumčanský P. Šmíd v 83.minutě.  Ve zbytečně nervózním závěru se hostům podařilo minutu před koncem korigovat výsledek na konečných 3:1, autorem přesné hlavičky byl střídající Tomáš Benedikt.

Branky : Cihlář, Špindler, Staněk - Benedikt, rozhodčí Jakub Šlajs z Plzně, ŽK 3:3, ČK 1:1 (Špindler - Šmíd), 100 diváků

St. Smolivec -  Košutka 2: 2 ( 1: 1) PK 7:8

Branky: Arnošt, Procházka - Focejt, Kalaš; ŽK: 0:3, diváků 120