OP dorostu 3. kolo 6.-7.9. 2014

OKRESNÍ PŘEBOR – DOROST

OP dorostu – aktuální výsledky

RÁZNÉ VYKROČENÍ HARTMANICKÝCH DOROSTENCŮ

Hartmanice jako poslední účastník nového ročníku OP dorostu, které měly v úvodním kole volno vykročily rázně, když na hřišti ve Strážově  v souboji nováčků domácím uštědřily nepříjemnou porážku. Podle předpokladů se dařilo i SK Bolešiny, které v Nezamyslicích nezaváhaly a potvrdily, že budou patřit mezi aspiranty na celkové vítězství.

NEZAMYSLICE - BOLEŠINY  0:1 (0:1)

Branka:  17. Rašek Josef , ŽK 3:0, diváků 30, rozhodčí Lubomír Kurc.

STRÁŽOV – HARTMANICE   2:7 (0:3)

Milan Denk

Premiéra se domácím příliš nepovedla. Hosté po proměněné penaltě a povedené střele šli do vedení. Strážov si také vypracoval několik slibných příležitostí, ale nedokázal přesně zakončit. Hostující tým byl důraznější v soubojích a také lepší v kombinaci. Poločas 0:3. Ve druhém poločase domácí zlepšili  hru ve středovém hřišti a podařilo se jim dvěma góly zmírnit vysokou porážku.

Branky: 59. Hrach, 61. Kutný (PK) – 9. Toner, 34. a 58. Šimek, 40. , 46. a 72. Maslák, 77. Jaroš.

Rozhodčí Stach Vladislav , ŽK 2:4, ČK 0:1 (85. Jaroš David).

Sestava Strážova: Širaj M., Kiesenbauer P., Novák T., Heidenreich T., Kalivoda J., Zetocha D., Thurnvald P., Thurnvald V.,  Drmola V., Hrach D., Volf T., Schwarz O., Rubáš O., Červeňák J., Kutný P., Hořánek A

Příští víkend mají strážovští dorostenci volno, na domácím hřišti se představí opět 21. 9. v 10:00 soupeřem budou Nalžovské Hory.