Krajská soutěž dorostu, sk. B 5. kolo 6.-7.9. 2014

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

KS dorostu sk.B – aktuální výsledky

HRADEŠICE SESADILY Z TRŮNU VEDOUCÍ BLOVICE

Do prvního vagonu vláčku s účastníky krajské soutěže dorostu, kteří se od konce srpna vydali na dlouho cestu novým ročníkem  této soutěže od prvního kola nasedli pasažéři z Pošumaví. V prvním vagónu nadále sedí i po pěti kolech  pět ze šesti týmů a v této společnosti překvapivě nechybí ani nováček Sokol Hradešice. Ten se dokonce v tomto kole postaral o největší překvapení, když domácí výhrou nad dosud vedoucím Chotěšovem sekto kolektiv sesadil z trůnu. Na něj se usadily Horažďovice  se stejným počtem bodů ale s horším skóre jsou na dalších místech  Mochtín, Sušice a Hradešice . Nýrsko zatím ztrácí tři body, ale má k dobru jeden zápas a to je pro něj  výzva na uvedené soupeře se dotáhnout.

MOCHTÍN - HOLÝŠOV  6:2 (2:0).

Hosté odjeli s milosrdnou porážkou, protože řadu dalších golovek mochtínští dorostenci neproměnili.

Branky : Pavel Lorenc a Patrik Šveňha - 2, David Burian.

Rozhodčí Pena Miroslav,  ŽK 1:3 (Daniel Kotlan - Lukáš Bezděch, Matěj Janeček) diváků  20.

FK HORAŽĎOVICE – START LUBY  3:2 (1:1)

Sestava: Přibyl, Pikeš, Kovář Michal, Šašek, Stulík, Petřík, Kovář Roman, Macoun, Masopust, Boček, Vachuška, Greger, Vrzal

Branky:  Boček Jan 2, Vachuška Aleš - Vavřička Dominik, vlastní

Rozhodčí  Jakš Jan , ŽK 0:1, diváků 30.

MERKLÍN - TJ SUŠICE  2: 5 ( 1: 3)

Branky : Miškovič 2, Dohnal, Pojar, Čanecký.

Podrobnosti nehlášeny !!!!!!!!!

NÝRSKO - FK ŽÁKAVA  6:2 (2:0)

Domácí během prvních 20 minut rozchytali hostujícího brankáře k výbornému výkonu. Nejlepší brankář hostí chytil i pokutový kop. Teprve poté domácí vstřelili tři branky a zdálo se být rozhodnuto. Bojovní hosté ještě snížili na 3:2, ale o výsledku rozhodl dvěma úniky Michal Trefanec.

Branky domácí: 4x Trefanec, Toman, Janovský (P)

Rozhodčí JakŠ, ŽK 1:2

Sestava domácí: Kubečka, Kucharik, Kováč, Nguyen, Kněz, Toman, Janovský, Havel N, Havel J, Trefanec, Němec

Střídali: Irlbek, Vávra, Jelínek, Novotný, Nguyen C, Mahovský, Penc¨.

HRADEŠICE – CHOTĚŠOV  4:0 (2:0)

Milan Černík

Jednoznačná výhra domácích, kteří nastoupili do zápasu bez zraněného D. Vaněčka, ale se třemi posilami ze Svéradic, dvěma z Pačejova a jednou ze Sušice. Ještě před zápasem se při rozcvičení zranil brankář domácích Z. Říha a musel odjet na rentgen do nemocnice. V brance ho ale spolehlivě nahradil F. Havránek.

Dosud vedoucí tým tabulky domácí jednoznačně přehráli a zejména ve 2. poločase na hřišti dominovali a závěr již připomínal exhibici. První poločas byl vyrovnanější, domácí šli do vedení ve 32.min., kdy se na pravém křídle

uvolnil P. Nauš, jeho centr chytře pustil F. Prokopius a J. Makovec nedal střelou k tyči host. brankáři šanci. O 2 min. později posadil F. Sedláček centr na hlavu F. Prokopiuse a ten podruhé rozvlnil síť branky hostů. Ve 2.

poločase sice hosté nastřelili břevno domácí branky, ale to byla jediná jejich šance a domácí zaslouženě zvítězili. V 78. min. dorazil VPK domácích F. Sedláček a 2 min. před koncem posadil míč J. Makovec z VPK na hlavu M. Buchty, který počtvrté rozvlnil síť hostují branky.

Branky: 32. J. Makovec, 34. F. Prokopius, 78. F. Sedláček, 88. M. Buchta

Rozhodčí: V. Pressl, ŽK 1:0, ČK 0:0, 40 diváků