KP žáci starší 3. kolo 6.-7.9. 2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ ŽÁCI

KP starších žáků – aktuální výsledky

V SUŠICI  DOMINOVALY OBA KLATOVSKÉ KOLEKTIVY

Magnetem krajského přeboru žáků,  který se po rychlém sledu odehraných kol  systémem  hracích dnů středa – víkend již posunul do pátého kola byl duel Sušice – Klatovy. V něm dominovaly oba žákovské kolektivy z města pod černou věží. Starší žáci Klatov  vlétli do okresního derby se Sušicí velmi dobře , získali dvoubrankové vedení a po přestávce zcela ovládli hru a své vítězství ještě pečetili dalšími góly.

DOUBRAVKA - START LUBY    3 : 0  (3 : 0)

Podruhé v krátké době zajížděli hosté ke svému utkání do Plzně, tentokrát na hřiště Senka Doubravky. Domácí hned od úvodu utkání potvrzovali roli favorita a vytvořili si několik vyložených šancí, které neproměnili. Postupně se ale prosadili i střelecky a brankami  Tauše, Fleisiga a Půty vedli po první půli 3 : 0. Do druhé půle hosté pozměnili sestavu a hra  se vyrovnala a až do konce utkání už nedovolili domácím přidat další branky.  Domácí tak potvrdili roli favorita a zaslouženě zvítězili díky výkonu v prvním poločasu.

Hosté nastoupili v sestavě: Svoboda Martin, Gajdoš Kamil, Štilip Jakub, Toman Petr, Háša Martin, Flosman Pavel, Černý Dominik, Kaiser Ondřej, Böhm Marek, Pivoňka Matěj, Maňas Vít, Krejčiřík Zdeněk, Malát Sebastian,  Votava Tomáš a Kafka Filip.

Branky: 18. Tauš Daniel, 22. Fleisig Daniel, 25. Půta Tomáš . Rozhodčí Luboš Šimek , bez karet, diváků 40.

NÝRSKO - ZČE PLZEŇ    1:3 (0:3)

Ivan Pavlík

V Nýrsku se hrály dva rozdílné poločasy. V prvním byli lepší hosté a vstřelili tři góly po chybách brankáře a obrany. Druhý poločas patřil naopak domácím, kteří však své šance nedokázali proměnit. Samostatnou kapitolou je pak výkon rozhodčí, jejíž výroky „překvapovaly“ všechny účastníky utkání i diváky.

Branky: 39´ Malát Filip – 34´, 35´ Kramer Lukáš, 10´ Procházka Daniel

Rozhodčí Hessová Kateřina  , ŽK:3 : 2, diváků  40.

KOŠUTKA  - HORAŽĎOVICE  5: 5 ( 3: 2) PK 3:1

TJ SUŠICE - SK KLATOVY  1:5 (1:2)

(upraveno  z web. stránek SK Klatovy 1898)

Vstup do zápasu se hostům vydařil, získali dvoubrankový náskok, po kterém naprosto nepochopitelně polevili a nechali domácí vrátit se do zápasu.  Svoje další čisté brankové příležitosti Klatovy trestuhodně zahazovaly a naopak po vlastní špatné rozehrávce inkasovaly. Po přestávce však hosté opět Klatovy ovládly hru a sušickým hráčům už prakticky nic nedovolily. Zasloužené vítězství pečetil kapitán týmu Bohdan Shklyarskyy dvěma góly, který své spoluhráče uklidnil a závěrečnou sladkou tečku přidal Tomáš Brant z trestného kopu, který krásně zakroutil do levého horního rohu sušické branky.

Rozhodčí: Petržílka, bez karet, diváků 50.

Branky  :  F. Svoboda -  Shklyarskyy 2, Barborka, Hranáč, Brant

Sestava Klatov : Mareš O., Daněk, Mareš F., Brant, Kolerus, Partyngl, Hranáč, Shklyarskyy, Šimek, Bilíček, Barborka. Střídající hráči: Baxa, Kapusta, Koliha, Hejduk, Pretzelmayer P., Berka. Trenéři: Petr Ulrych, Radomír Bilíček.

Bližší informace ze strany pořádajícího klubu TJ Sušice bohužel nebyl hlášeny!!!!